Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Guest Kåre Lise
Skrevet

Det skal være sånn eller hva skjer?

Blir jo svimmel av å lese ..

Test: ÆØÅ, æøå

Skrevet

Djeezes, yes, do something about it!

Det dukker opp helt randomly her, uavhengig av bruker og tråd, og det varierer om det blir ordinære bokstaver eller tegnhelvete i en og samme tråd også.

Skrevet

Det er ikke noe vi kan fikse, jeg tror det henger sammen med den feilen som var da leverandøren av forumet hadde problemer sist? Espen? Hjelp? :P

Moderator IW.

Skrevet

...mens hos meg skjer det kun på pc (har ikke pad), men kun hvis jeg redigerer innlegget etter å ha postet. Og bare av og til, uten noe åpenbart mønster. :P

Skrevet

Hos meg skjer det når jeg bruker paden, må alltid trykke rediger for å fikse..

Edit:som nå!

Og hos meg hjelper det ikke og redigere. om det først er blitt slashing såå må jeg gå og fjerne alle de rare tegna samt bytte ute alle æøå med andre bokstaver for at det skal bli normalt .
Guest Kåre Lise
Skrevet

Prøve med ifon oppdatert. sølepytter er gøy. Håper høsten. varer til jul da skal jeg være nisse. Ah jeg sku vært poet <3

Skrevet

Oppdatert iOS p&aring; iPad, samme feil fremdeles.

Hei,

Jeg har ikke klart og reprodusere denne feilen med min iPad. Kj&oslash;rer dere nyeste IOS?

Ja.

Skrevet

Hos meg er det normalt på pc Æ æ øøø ååå ( Håper jeg )

mens på padda blir det kræsj hver gang... Har oppdatert den til nyeste iOS

Skrevet

Hei,

Jeg har ikke klart og reprodusere denne feilen med min iPad. Kj&oslash;rer dere nyeste IOS?

Alt er oppdatert her ogsaa!

Funker ikke &aring; trykke edit &aring; skrive p&aring; nytt her ogs&aring; <- forstaa!

Skrevet

Hei,

Jeg har ikke klart og reprodusere denne feilen med min iPad. Kjører dere nyeste IOS?

Nope. iOS5. Samme på ipoden, men der blir det ikke Slash Dot Dash Dot, Slash Dot Dash Dot, Slash Dot Dash Dot, Slash Dot Com.

Skrevet

Her dukker det opp i blant om jeg redigerer innlegget. Redigerer jeg på nytt igjen blir feilen rettet opp. Kjører nyeste IOS.

Skrevet

Jeg sitter på laptop med gammel windows-pakke.

Jeg har enda ikke opplevd at jeg selv skriver med rare tegn (i den grad jeg går tilbake og leser egne innlegg...), men jeg kan se det i noen innlegg, deretter er det normalt i noen innlegg, også kommer alle rare tegnene i noen innlegg igjen.

Skrevet

Begynner &aring; bli lei av denne feilen n&aring;, og at den liksom ikke blir rettet oppi...var greit i starten &aring; g&aring; inn &aring; redigere hver gang, men n&aring; over s&aring; lang tid begynner det egentlig &aring; bli "slitsomt" og irriterendes egentlig.... S&aelig;rlig n&aring;r det er s&aring; mange som har den feilen fortsatt. :/

Har nyeste ios.

Skrevet

Hos meg skjer det ikke på pc men på htc mobil. Jeg må redigere alle innlegg for at de bokstavene skal fungere. Men da blir de ødelagt igjen hvis noen siterer meg...

Hvis ueg bruker tapatalk funker det fint, men hvis jeg skriver feil, kan jeg ikke redigere det, for da blir disse bokstavene helt fjerne igjen..

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hvis han faktisk er blanding av havanais og malteser så er han ikke en maltipoo i det hele tatt. Maltipoo er blanding av malteser og puddel (poodle, derav -poo-delen av navnet).  For det første bør han sjekkes for alle arvelige helseproblemer som forekommer både hos havanais og malteser. Det er vel noe allergi, øyeproblemer og kneledd/albueledd ihvertfall. Så bør du ha oversikt over gemytt og helse hos begge foreldrene og helst søskenene og gjerne halvsøsken eller andre nære slektninger til hunden. Det hjelper ikke at din hund er snill og frisk, hvis han er unntaket i kullet. Da risikerer du å avle videre på problematiske gener, selv om det ikke har vist seg hos din hund. Dette er hovedårsaken til at raseavl er lettere å gjøre på en god måte, fordi man har registrert statistikk over helsedata i flere generasjoner. Hvis du tenker å få valper så kan det uansett også være greit å gå NKKs oppdretterskole, det er mye viktig informasjon der uavhengig av om du avler på renraset eller blandingshund. https://www.nkk.no/kurs-utdannelse-og-aktiviteter/kursoversikt-alle/ Generelt tenker jeg at det er veldig mange hunder som omplasseres og unødvendig å avle om man ikke har noe målrettet tanke for det, som de fleste seriøse oppdrettere har for rasehunder når de studerer helse- og utstillingsresultater. Det finnes mange gode og snille hunder som trenger et hjem.       
    • Hei. Jeg har en maltipoo hund som er blanding av havanes og malteser. Veldig godt gemytt på han. Rolig og veldig snill. Ble 2 år 17 juli. Hvordan kan jeg gå fram? Han er i ekstase å merker han er ungdoms tiden nå. Trenger litt tips . Vil gjerne forme han videre pga hvor fin han er. 
    • Alle dyr har naturlige instinkter som styrer dem. Noen er byttedyr, som lever av gress, bær og annet de finner i naturen, og som har fluktinstinkter når det er noe i nærheten de oppfatter som fare. Typisk eksempel er hester, sauer, hjortedyr osv. Noen er rovdyr som lever av å fange, drepe og spise andre dyr. Både katter og hunder er rovdyr, samt ulv, gaupe, bjørn osv. Fra lenge før hunder (og katter) ble domestiserte og holdt som arbeids- og kjæledyr har dette vært instinkter som rett og slett har holdt dem i live. Det er naturlig adferd å jage og drepe, men vi har avlet bort veldig mye av de sterkeste instinktene. Ulike dyr har også ulikt språk og væremåte, og de aller fleste kommuniserer best med sin egen art. Og så er det noen som kommuniserer på tvers av arter, i varierende grad. Anbefaler å lese litt om språk og adferd både hos hund og katt, og som sagt få hjelp fra fagfolk.
    • Hvorfor er det sånn at alle katter skal jages?
    • Det er jeg også redd jeg må gjøre. Omplassere kattene. Men er vanskelig fordi har blitt så glad i dem.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...