Gå til innhold
Hundesonen.no

Trening Drammen Hundepark


Recommended Posts

Skrevet

I morgen er vi et par stykker som har leid Drammen Hundepark fra klokken 12.00 til 14.00. Akkurat nå ser det ut som det blir litt dårlig oppmøte av forskjellige årsaker, så tenkte å tilby noen her inne å komme å trene om de ønsker. Det koster 50,- kroner, og vi har litt begresninger på antallet av plassårsaker.

Ellers trener både folk fra bruks, lp, rally og freestyle der, men vi har ikke leid noen agilityhinder. Det er ikke noe krav til nivå eller noe, bare at du klarer deg selv og trener med positive metoder. :) Det er ikke instruktør, men vi hjelper hverandre ved behov.

Så send meg en PM om du er intressert. :)

Skrevet

Ikke hver onsdag. Vi har leid den en gang i månden i løpet av vinteren.

Vi bruker å ha tak på 8 stykker. Men sikkert mulig å slenge seg på noen ganger. :)

  • Like 1
Skrevet

Ikke hver onsdag. Vi har leid den en gang i månden i løpet av vinteren.

Vi bruker å ha tak på 8 stykker. Men sikkert mulig å slenge seg på noen ganger. :)

Sender PM neste gang jeg har fri å hører om det er plass :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...