Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg kjøpte noen blokker med sei da det er ganske billig, og foret med dette i dag (med litt annet snacks), men ser på innholdslisten at det kanskje ikke er særlig næring i dette? Greit proteinkilde, men ellers mye vann for pengene?

Hva slags fisk forer dere med?

Skrevet

Jeg trodde alle rema butikker hadde det jeg :P ørret ifra peru i alle fall..

Ellers så har de også ørret som er svær, men du klarer sikkert å dele den på et vis. Selv de mindre hadde vært lettere å fore me ;)

Sent from my GT-I9100

Skrevet

Jeg gir Chicka laks/ørret koteletter fra first price (Kiwi) innimellom, regner med at det ikke gjør noe at det er first price, billig er det iallefall ;)

Akkurat nå har jeg noen torskebiter i fryseren som jeg har fått av ei venninne som hun får innimellom som kos, mat er mat ;)

Skrevet

Gir lite hvit fisk, men hender jeg har kjøpt seiblokk selv når jeg har mye annet snacks og ben i fryseren. Billig og greit.

Ellers går det mye i hele, små ørret fra Rimi til en grei pris (uten innmat, dog, men hodet i behold), eller laksefileter med skinn eller laksekoteletter. Gir mye av dette grunnet omega-3'en.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...