Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hvor i Nesbyen er det? Og går det an å møte opp med bikje bare for å se på (og ta bilder da :innocent: ) ? Hvor finner jeg program? Hahaha, tell me, tell me :D

Skrevet

Hvor i Nesbyen er det? Og går det an å møte opp med bikje bare for å se på (og ta bilder da :innocent: ) ? Hvor finner jeg program? Hahaha, tell me, tell me :D

Nesbyen ligger ved Rv. 7 i Hallingdal. Markedsplassen er enkel å finne, ta av ved ”Shell”.

alle hunder over 4mnd kan komme inn men da må du ha med vaksinasjonskort :)

program kjøper du for ca 50,- på plassen :)

(husk og ta med kontanter for det er stand der med utstyr å masse dill og til parkering) :D

Skrevet

Kjipt, har ikke vaksinasjonskort til frøkna jeg låner, vi drar på hytta ved Nesbyen idag :( jaja, får håpe det er noe annet i nærheten av hjemme i nærmeste framtid :) kos dere, folkens! :D

Skrevet

du får kjappe deg og hente det :)

Hvordan får man egentlig tak i det? :P Vet man kan få det hos veten men er det ikke normalt å ha egentlig? :S

Skrevet

jo eierne til hunden bør ha dette ;) veterinæren har ikke selve kortet, men dem har kanskje da noe dokumentasjon på eventuelle vaksiner osv, men så spørs det om veterinæren vil gi ut dette til hvem som helst.

Skrevet

jo eierne til hunden bør ha dette ;) veterinæren har ikke selve kortet, men dem har kanskje da noe dokumentasjon på eventuelle vaksiner osv, men så spørs det om veterinæren vil gi ut dette til hvem som helst.

Oja ja da har helt sikkert eiern det :) Får holde øyna åpne for ting i nærområdet, kanskje jeg kommer neste gang :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...