Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Hei

Til høsten blir moren min 60 år og vi har tenkt å overraske henne med å reise et sted oss nærmeste i familien.Hadde tenkt å reise et sted i Norge (med fly) og finne på noe morsomt, men jeg er litt tom for ideer. Noen som har forslag eller linker til steder som foreslår ting.

Hadde vært gøy om det var litt annerledes ting, slik at hun får en opplevelse hun ikke vil glemme.

Tenkte på å kanskje reise til Nord-Norge, men er åpen for gode forslag

Skrevet

Hvorfor ikke gi henne en hel uke! Widerøe har norge rundt på salg i sommer, 1975kr for 2 ukers fri reise innenfor sørnorge, midt norge eller nord-norge.

Jeg anbefaler Røst på det sterkeste, det er i Lofoten. Ruting er feks oslo-bodø-røst. Med norge rundt billett kan man utvide: røst-svolvær-leknes-bodø, og dermed få hele lofoten i ett :)

Finnmark er nydelig også. Honningsvåg, nordkapp. Berlevåg, mehamn, vardø, vadsø, kirkenes :) flotte steder!

Skrevet

Lofoten :D jeg har bodd der ett år og det er virkelig å anbefale. Fly til Svolvær, så leier dere bil. Dra til Kabelvåg, lysstøperiet i henningsvær, bo i rorbu, gå turer i fjellet, you name it, anbefales på det varmeste :)

Skrevet

Vet ikke så mye om det, eller om det passer for dere, men dette ble omtalt i lokalavisa for noen dager siden, og konkurrerer visstnok mot andre "steder du bør besøke før du dør" :)

http://www.canvashotel.no/

Oi, DET så spennende ut. Synd at prisen er like høy som energinivået virker å være.. :hmm:

Skrevet

Nord Norge vil nok bli en opplevelse for noen som ikke har vært her før. Fly feks. til Bodø og dra på havrafting til saltstraumen, så ta hurtigbåt til Svolvær og bo i rorbu, evn leie bil og kjøre litt omkring. Da får dere nok dekket en god del naturopplevelse ihvertfall. Bodø er jo en by som man kan gjøre litt byting i, eller Tromsø. Men lofoten er lettere å komme til via Bodø.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel de fleste enige om at vi ikke gjør. Sikkert noen influensere som får betalt for å mene at det gjør vi. Det latterlige er jo at de hevder å ikke teste på dyr, så jeg lurer litt på denne...
    • Er dette noe vi trenger til hundene våre? https://www.tv2.no/nyheter/holdt-pa-a-falle-av-stolen/19203815/
    • Hei ambull-entusiaster, håper jeg kan få reklamere litt for dette treffet selv om det ikke er i Norge. Har du amerikansk bulldog og vil treffe flere med samme rase? Her er det en mulighet! Amerikansk bulldog club Sverige arrangerer sitt årlige klubbmesterskap, og inviterer også ikke-medlemmer og andre raser (disse blir selvfølgelig ikke klubbmestere). Vi har få påmeldinger enn så lenge og fristen er allerede til helgen.  Det hadde vært gøy om det var flere med ambulls i Norge som vil møtes for å nerde litt om rasen vi er så glade i.  https://www.facebook.com/events/1953185318641678/
    • Manmat racing belt hos Troll. de er litt store men veldig bra. De syr selv også i Tsjekkia , har ikke fabrikk i Kina som Nonstop. Så støtter man et    lite europeisk firma
    • Har prøvd:  Non-Stop Løype - sikkerhetslåsen åpnet seg i tide og utide, og festene til frontstykket åpnet seg hele tiden Non-Stop Trekking - sitter for høyt, jeg får vondt i korsryggen Non-Stop CaniX 2.0 - frontstykket ble ødelagt etter kort tid Jeg har dessverre bare dårlige erfaringer med Non-Stop og leter i grunn etter et belte som IKKE er derifra, men ser at veldig mange har samme, usikre kobling eller så sitter de likt som Trekking-beltet.  Har sett på Canix Pro, men jeg vet ikke om jeg stoler helt på nonstop.  Medium stor hund (17kg), sterk som en okse. Bruker magebeltet for det meste på vanlige skogsturer eller til sykling,  ikke løping, Ønsker ikke belte med denne type kobling. Aller helst så skal koblingen være FAST, så man ikke kan bytte ut frontstykket..
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...