Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Nå har jeg øvd litt, så da prøver jeg på litt bilder av dyret :-)

Liten og uskyldig:

013p.jpg

045.jpg

Iiik. Stoor katt!

009.jpg

Men etterhvert fikk pus en utvekst :-)

003.jpg

008.jpg

009-1.jpg

Må ha et av fiiiiiine pusen, Tamar, også:

012.jpg

015.jpg

Gizmo er jo ballgal så det holder:

079.jpg

269p.jpg

241p.jpg

Jepp. Papilloner kan fly:

144p.jpg

Bråstopp:

122p.jpg

208p.jpg

Dribler:

078p.jpg

Bare gal ;-)

173p.jpg

Fiiine gutten til mamman sin :heart:

078-1.jpg

Ops. Det blei mange, gitt :icon_redface:

  • Like 1
Skrevet

Tusen takk for kommentarer :). Er litt gøy med respons når man prøver seg på sånne forum.

Disse hundene er noen utrolige morsomme vesener. De kan liksom brukes til alt, bare størrelsen som setter litt begrensninger på noen få ting.

Katt og hund er ikke alltid like søte sammen. De lever opp til uttrykket "som hund og katt" innimellom og det er til å bli :gaah:av. Bikkja har null respekt for katta. Og det ser ikke ut til at katta har tenkt til å sette seg i så voldsom respekt heller. Så det er til tider livlig her. Jeg burde tatt tak i det og nektet hund å jage katt, men er ikke så enkelt når katt byr opp til kappløp. Så det skurer og går.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...