Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Guest Snusmumrikk
Skrevet

Eh jeg har jo meldt dyret på utstilling, så da må vi vel lære å løpe rundt og rundt også :P Så ja, jeg er med! Kan ikke tirsdag og onsdag da. Vi har virkelig ikke peiling, så hadde vært greit om noen som kan litt er der :P

  • Svar 141
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ser jeg har skrevet forskjellige tidspunkt, men mente kl 18 så vi får trent i dagslys!

Hei Har ei lita Dp tispe som debuterer i junior på Sunndalsøra... Vi vil veeeeldig gjerne bli med på ringtrening nå på torsdag...

Trenger vi bord? Jeg kan ha med

Skrevet

Eh jeg har jo meldt dyret på utstilling, så da må vi vel lære å løpe rundt og rundt også :P Så ja, jeg er med! Kan ikke tirsdag og onsdag da. Vi har virkelig ikke peiling, så hadde vært greit om noen som kan litt er der :P

Har jo sagt at jeg skal komme og piske deg rundt litt :lol: Smula skal dog ikke ringtrene, men jeg kan komme hvis jeg ikke må på noe via Unio.

Guest Snusmumrikk
Skrevet

Har jo sagt at jeg skal komme og piske deg rundt litt :lol: Smula skal dog ikke ringtrene, men jeg kan komme hvis jeg ikke må på noe via Unio.

Jaa! Jeg trenger pisking :P Hvilken dag kan du da?

Skrevet

Pr i dag kan jeg alle dager, men vi bruker å få beskjed bare dagen før eventuelle arrangementer vi må delta på. Så bare bestem en dag dere, så skal jeg gjøre mitt beste for å få det til :)

Skrevet

Er ikke sikker på om jeg rekker det til akkurat seks, det tar litt tid å kjøre gjennom byen. Men skal se hva jeg får til! Er dere på baksiden av Spektrum, på en måte? Ned mot elva?

Skrevet

Er ikke sikker på om jeg rekker det til akkurat seks, det tar litt tid å kjøre gjennom byen. Men skal se hva jeg får til! Er dere på baksiden av Spektrum, på en måte? Ned mot elva?

Er der vi har pleid å være i alle fall, god plass der :)

  • Like 1
Skrevet

Det ser ut til at logistikken går opp, så jeg satser på å komme. Muligens litt senere enn seks, men.

Hvis noen tilfeldigvis har en ekstra utstillingsline eller aller helst kjetting som jeg kan låne, hadde det vært fint! Jeg har ikke noe annet enn lærhalsbånd og valpekobbel, liksom. :P

Skrevet

Jeg kommer kanskje. Er det noen som vet litt hvordan tollere skal løpe og se ut i ringen?:P Si det til meg i mårra i såfall :P

  • Like 1
Skrevet

Jeg vil også være med på ringtreninger! Midas trenger å bli trygg på å taes på, så vil gjerne ha hjelp til tafsing. Jeg kan også være "dommer" for andre.

Hvor nedenfor nidarøhallen trener dere? Parkeres det på nedsiden der?

Vi kommer også i dag forresten :D

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det kommer an på vekten til hunden, ikke alderen. Men det gir mening, Acana er mer rent kjøtt og mer energieffektivt så hunden får mer næring ut av mindre mengde.
    • Hvor mange gram skal valp på 4 mnd ha på acana? Får ikke 120g til å stemme når han skal ha 160g på andre merker? Vi holder på å bytte fra monster til acana. 
    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...