Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 113
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Å herre, jeg ser det for meg jah

OMG!! Hvem trenger vel krimbøker eller fantasy når man har Sonens Budapesttur??? :lol: *Lurer litt på om SFX er godt innsatt i Politiskolen-filmene???

Jeg elsket PM'n

Skrevet
:lol: hjelpes, for noen skriveferdigheter dere har! Jeg er faktisk glad for at bussen kjørte rett forbi Ålesund, for Raksha som bussjåfør og ukjente monstre i skogen høres ikke ut som en tur for meg! *glede meg til fortsettelsen - trygt plassert på sidelinja* :thumbs:
  • Like 1
Skrevet

:lol: hjelpes, for noen skriveferdigheter dere har! Jeg er faktisk glad for at bussen kjørte rett forbi Ålesund, for Raksha som bussjåfør og ukjente monstre i skogen høres ikke ut som en tur for meg! *glede meg til fortsettelsen - trygt plassert på sidelinja* :thumbs:

Bussen må nok en tur til vestlandet for å plukke med seg noen. Spennende og se hvem det kan bli :D

Skrevet

Haha elsker denne tråden :D

Edit: og når jeg tenker meg om, har Sandy og jeg buss-stopp rett utenfor huset vårt på Vinterbro *plystre*

Skrevet

Men hvor er neste episode? Jeg har ventet heeeelt siden igår kveld og gledet meg til å komme hjem fra jobb, slenge beina i soffan, benket med no godt foran PC'en, men...ITTENO!! Hallo, hvor går ferden videre??

Skrevet
Men hvor er neste episode? Jeg har ventet heeeelt siden igår kveld og gledet meg til å komme hjem fra jobb, slenge beina i soffan, benket med no godt foran PC'en, men...ITTENO! Hallo, hvor går ferden videre??

"Noen" har juksa og tatt pennen i egen pote - ligger i den rette tråden - dette er bare kommentartråden, det :D.

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...