Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Dette blir nok mer enn "en dag i bilder", enn en EFIT.

08.30 var jeg på badet for å rense ansiktet

0830.jpg

09.00 gikk jeg til bilen min (legg merke til sol)

0900.jpg

09.04 hadde jeg ankommet lillestrøm, rett på andre siden av rælingstunnelen, og det var tykk tåke

0904.jpg

09.14 var jeg straks hjemme, og jeg hadde nettopp kommet ut av tåkehavet

0914.jpg

09.30 skulle jeg til å spise frokost

0930.jpg

10.34 satt jeg å så på Hart of Dixie

1034.jpg

11.42 tok jeg med meg Chilli ut for å teste ballholderen

1142.jpg

1143.jpg

12.25 satt jeg og så på OTH, som var utrolig spennene!

1225.jpg

12.43 lurte bikkjene på om vi ikke kunne finne på noe snart...

1243.jpg

*dele opp*

Skrevet

13.34 kunne de angre på det! Da ble det labbestell

1334.jpg

13.48 satt jeg ute i sola med en kopp latte macchiato med en dæsj sjokolade

1348.jpg

Bocca koste seg også i sola

1354.jpg

14.41 var vi ute på tur

1441.jpg

1443.jpg

Vi fant en forlatt barnesko

1453.jpg

15.14 var vi fortsatt på tur, men nesten hjemme

1514.jpg

15.44 satt jeg og spiste taco med pappa

1544.jpg

16.15 savnet jeg å bruke badet mitt...

1615.jpg

16.42 gikk jeg opp og tok meg en dusj

1642.jpg

17.32 lurte Bocca på hva jeg skulle

1732.jpg

17.55 var jeg ute å kjørte

1755.jpg

18.30 satt jeg på sonen mens jeg ventet på kjæresten.

1830.jpg

Og etter det gikk Efit'en i glemmeboka

Skrevet

Tenkte det samme som Sandra, det så helt fantastisk ut hos deg. Og sola gjør det sikkert ekstra fint :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
    • Da ville jeg jo ha byttet madrass, men kanskje ventet til du har fått litt mer kontroll på problemet. Det er veldig mange ting som spiller inn her. Aktivitetsnivå og hverdagslydighet generelt, får hundene det de trenger av aktivisering og trening, har de grunnleggende hverdagslydighet inne, osv.  Når de har lært seg at det hjelper å begynne å bjeffe midt på natten er det nok en større jobb å snu det, men ikke umulig. En mulig måte å trene de til å sove et annet sted er å legge en madrass i nærheten der og sove i samme rommet, men adskilt med grinder. Det forutsetter først at de er trygge og slapper av i sengene sine i utgangspunktet. Dette krever masse trening av hundene både sammen og hver for seg. Det er vanskelig å gi veldig spesifikk hjelp uten å ha sett hundene. Det kan være du har nytte av å få hjelp av en hundetrener/adferdskonsulent for å legge en plan. Hvis du ikke vet om noen du kjenner og stoler på kan du lete her: https://atferdskonsulenter.no/finn-konsulent/hund
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...