Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Ja, desverre. Så det kommer nok mye mindre folk, men det blir også mye mindre jobb ;-) Du får jo sove hos meg ;)

Hmm, litt dumt likevell :) Men men! Det er da så nærme at den utstillingen MÅ jeg ha med meg. Og belgisk dommer om jeg husker riktig og det er kanskje ikke dumt for oss.

Skrevet

De vil visst ikke ha oss heller dit, så da slipper jeg å lure på om jeg skal melde på.

Malin , våre raser får ikke delta pga Pinscher Spesialen går samme dag...

Skrevet

I de siste 3 åra har man stilt på Oppdal , blitt en liten tradisjon ..

Men i år så får man jo ikke deltatt når det kun er 1.dag å man har rasespesial samme dagen :(

Skrevet

De fleste gangene en rase ikke får delta på en utstilling er fordi raseklubben ikke har tillatt det, så deres spørsmål er vel mest betimelig å rette til raseklubben.

Malin , våre raser får ikke delta pga Pinscher Spesialen går samme dag...

Å, det visste jeg ikke. Spesialen er jo uansett utelukka for oss, så. Takk for info :)

Skrevet

Ingen spaniels heller... :( Og vi som har reservert hytte på Vekve... Ja, ja. Første år på maaange at det ikke blir oppdal i år :(

  • 2 months later...
Skrevet

blir ikke på oss i år hvertfall.. Hun yngste fikk de 2 små certene sine på sine to første utstilling (sunndalsøra) så vi kommer nokk til å satse på bare på NKK :D

  • 1 month later...
Skrevet

Har ikke fått PM enda jeg. Finnes den på nett noe sted? Finner ikke på NKK sine sider heller.

Edit: Jeg fant, jeg fant. Bare 10 sheltier.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...