Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Er det greit at vi tar det litt etter 10? Takket ja til en ekstra vakt i morgen som slutter klokken 10. Jeg kan ta med hunden i bilen å kjøre rett til der vi møtes. Kan være der ti på halv 11.

  • Svar 123
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Nei, vi oppdaget det. Det ble bare OlavEmil og meg. Så nå har jeg en klissvåt, kjempefornøyd valp her som har fått igjen troen på store hunder

Uken etter påske høres ut som et fint tidspunkt.

Vi er med, så sant det passer! Er enn så lenge åpen for tid og sted.

Skrevet

Ja, det var vel Tinkie og Hapzen som ikkje kunne sist :ahappy: . I morgon passar dårleg for meg, men eg kunne kanskje avspasert på torsdag og vore med på ein skikkeleg tur, om det passar for fleire? Då kunne Lina Kristine (kona mi) sikkert vore med òg, ho ville iallefall at vi skulle ta ein fjelltur med Laffen for å feire A-ane hans når ho kjem heim frå jobb uti veka :P .

  • Like 1
Skrevet

Eg stemmer òg på fredag :P . Det viser seg at sjefen frå Haugesund skal til Bergen på torsdag, så då passar det ikkje så bra å ta avspaseringa då. Når på fredagen passar for folk?

Skrevet

Men daaaaaa kan vi si neste uke da siden det passet så dårlig for mange? Jeg vet ikke om jeg jobber torsdag eller fredag enda, for det er noe vaktbytte greier på gang. og i morgen skal jeg en tur i kanadaskogen med en veninne, så jeg er allerede booket ;)

MEN neste uke da? Da kan jeg Mandag formiddag, tirsdag, onsdag etter kl 13, torsdag etter kl 13 og fredag. Hva med dere?

Skrevet

Kan godt seie fredag klokka 13, om det passar for folk, så har vi satt eit tidspunkt.

Synnøve: Vi går der den som ropar først og høgast vil at vi skal gå ;) .

Skrevet

Fredag er finfint! Da har vi fått tid til å komme oss litt etter sporkurs i dag og første shibatrening på tirsdag. :)

OT: Hvor trener dere og hva? Siden jeg tilfeldigvis trener med noen shibafolk hver tirsdag :P

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...