Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Her er bilder av gullgutten min. En dvergpuddel på snart 4år. For meg er han bare verdens beste og nydeligeste! :heart:

min.jpg

n761700494_4230615_8258.jpg

i278833053_88403.jpg

i277996407_71503.jpg

Rambo1.jpg

Her hopper Rambo 205cm langt!:

167.jpg

Legger til ett hoppebilde til, her hopper han 200cm

166-1.jpg

  • Like 1
Skrevet

kule hoppebilder av en fin hund. Jeg synes pudler ser mye penere ut når de er kortklipte :P

Jeg er helt enig! Liker selv ikke pudler med puddelklipp, men som kortklipt synes jeg han er kjempe fin!

Kan også legge til at vi alltid har hatt lyst på hund men pga alergi har vi ikke kunne hatt det. Men så passet vi en puddel og så at det var ingen reaksjon på det så da ble det en puddel og vi har ikke angret ett sekund!

  • Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...