Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har kjøpt sjokoladekalender til en tier, det kan en ta seg råd til :D

Også pleier mamma å sende flaxkalender, og det er jo en liten bit av spenning i adventstiden. Men spørsmålet er jo om jeg skal anta at hun sender i år, som alle tidligere år, eller om jeg skal kjøpe den selv...

Skrevet

Helt vanlig sjokoladekalender, en til meg og en til Christian. Men jeg spiser opp begge siden han ikke liker sjokoladen. Også pleier vi å få Flax sin av mamma og pappa pg svigermor :D

Skrevet

Men jeg spiser opp begge siden han ikke liker sjokoladen.

:D:thumbs:

Er det forresten noen som har funnet ut hva som går på barne-TV i år? Det er eneste gang på året jeg kan se på barne-TV, for å få med meg julekalenderen om den er søt :wub:

Skrevet

:D:thumbs:

Er det forresten noen som har funnet ut hva som går på barne-TV i år? Det er eneste gang på året jeg kan se på barne-TV, for å få med meg julekalenderen om den er søt :wub:

Blåfjell :/

Jeg skal ha kindereggkalender :wub: og en haug av sånne 10 kroners kalendere (liker sjokoladen) :P

Skrevet

Har kjøpt en flaxkalender som allerede er ferdigskrapt :sweat:

Så blir vel en ny en innen 1.des, hehe... Så kjøpte jeg en fra Lions når de stod på kjøpesenteret her - god sak, masse fine premier.

Dessuten går det rykter om at mamma skal finne igjen verdens søteste pakkekalender og ta med til Lillestrøm, så jeg håper jo :drool:

Elsker jo alt med jul, juletid, advent ovs.. jo flere jo bedre :D

Skrevet

Ønsket meg egentlig smarties-kalender, men siden moren min er god og støtter mitt anti-godteri-i-ukedagene-kosthold, skal hun for første gang på mange år lage gavekalender til meg og søsteren min. Vi måtte bare gå med på at vi skulle lage en til henne også, samt bli med å handle inn til hverandres. Men det er jo litt av kosen!

Gleder meg til julekalender på TV! Passer jo aldri å se den når den går, da, men jeg pleier å se hele ukens episoder på Nett-TV hver søndag. Det er julestemning, det :heart:

Skrevet

Jeg holder på å lage pakkekalender til mannen, og mamma. Syntes det er mye kjekkere med noe slikt, enn en sjokoladekalender. Da har man noe nytt og spennende å glede seg til hveer da - pga man aldri vet hva som er i pakken :)

Jeg regner med jeg får en Flaxlodd kalender av mannen (siden han ikke er så veldig oppfinnsom av seg), også håper jeg å få en pakkekalender av mamma - selvom jeg ikke bor hjemme. Men hun pleier å være så greit med slikt hun, har fått det hvert eneste år :)

Skrevet

Noen som har kalender til hunden(e) da? :D

Har sett man kan få kjøpt ferdige kalendere beregnet på hunder hehe...

Jeg har hatt det et år, men tror ikke jeg gidder iår.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...