Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Oppdaget til min store forferdelse at avatarene nå kommer opp inne i chatvinduet. Hver linje tar da stor plass, og når det er mange som er der inne samtidig blir det uoversiktlig siden teksten da forsvinner så fort. Fix please!

Skrevet

No måtte eg inn og sjå. Og det var verkeleg forferdeleg, ja. Håpar det berre er dårleg dømekraft frå nokon her, slik at det er kjapp fiks, og ikkje noko som er gjort sentralt.

Skrevet

Vær så snille, vi vil ha den gamle versjonen tilbake! :flowers:

Søt og snill du var da? Har ikke mamma'n din lært deg at om du vil ha noe må du bare sørge for å få det?

:devil:

Skrevet

Søt og snill du var da? Har ikke mamma'n din lært deg at om du vil ha noe må du bare sørge for å få det?

:devil:

:lol: nope, hun har lært meg at man skal være søte og snille, helt til det er bevist at det ikke funker. Mamman min er lur hun, for tenk.

Skrevet

:lol: nope, hun har lært meg at man skal være søte og snille, helt til det er bevist at det ikke funker. Mamman min er lur hun, for tenk.

Vel, det virker ikke som om det funker. Har ikke skjedd noen ting.

Så frem med egg, høner og hester, også rir vi!

Skrevet

Vel, det virker ikke som om det funker. Har ikke skjedd noen ting.

Så frem med egg, høner og hester, også rir vi!

Det er dattern til mamman sin det, tenker jeg. Vi tar med litt gjødsel med det samme!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...