Gå til innhold
Hundesonen.no

Tv2 hjelper deg!


Sigrid

Recommended Posts

Skrevet

Onsdag 2. mars MÅ dere få med dere Tv2 Hjelper deg!!

Skal være sak om hun useriøse chihuahua oppdretteren i Mo i Rana,

og jeg skal være med på det :oops: Litt flaut...hehe...

Foreløpig har jeg ikke hørt noe annet enn at det blir sendt

2. mars, men hører jeg noe...sier jeg ifra :(:D:D

Si det til ALLE dere kjenner!!!

Skrevet

Vet ikke men tror det er kl 20.30

Og ja det er hun gale dama ja!!!

Man får ikke sett henne, for hun latet som hun

ikke var hjemme...men navn og nummeret hennes

kommer!!! Og DET er det viktigste!!! :(:D:D

Skrevet

Jeg såå deg! :(

Er du hun som ble med å besøkte oppdretteren?

Hvis hun mistet så mange valper må det jo være noe galdt da eller? :(

STÅ PÅ! YOU GO GIRL! :(

Skrevet

Stå på Sigrid!!! :( Bra at noen tar affære mot slike folk... Synd at hun ikke var hjemme, skulle likt å se henne vri seg litt!

Skrevet

Først sto Sigrid fram som en ivrig kjøper og så fikk hun ikke hunden allikevel, men isteden kom det et brev hvor d sto: "Beklager, men hunden din kan ikke leveres av den grunn av at den er død ..." Og grunnene var tåpelige - i allefall noen: falle ned fra sofa - veranda ( :( ) drept av rottweiler - drept ab barn ( :-o ) - klemt i døra og kjørt over.

Så mange teite unnskyldninger at det ikke går ann Flaming

Men de har ikke oppklart det enda. + At Sigrid dro opp til Mo i Rana og så etter dem, men ingen hjemme.

Skrevet

Så det, helt utrolig at folk kan gjøre slik.

Penger, penger , penger er det eneste de tenker på.

Har hun mistet alle de valpene hun prater om er hun ikke skikket til å ha hund da.

Utrolig bra at navn å allt kom opp slik at andre kan bli advart å denne personen ikke får utbytte av å lure andre.

Er litt sjokka over hva fol får seg til å gjøre altså. :(

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Tenkte jeg skulle prøve det også men er så redd hunden rømmer ut av gitteret. Opplevde det med hunder før mens jeg gikk i ringen så kom de løpende inn i ringen. Veldig festlig. Ikke i det hele tatt.    Men nå har jeg nye hunder så har ikke turt å prøve på dem men hadde vært så enklere å bære inn enn de tunge gitterbura.
    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...