Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Jeg klarer ikke å lese om mishandling av valper akkurat nå kjenner jeg, men jeg vil gjerne si at onde mennesker som lar sin egen skitt gå utover andre - de bør låses inn i et bittelite kott og deretter kaster man nøkkelen.

Skrevet

Det er jo helt klart at mannen er svært syk, så jeg klarer faktisk ikke helt å tenke hevn. Men fy så skadd i hue man må være hvis man har hjertet til å gjøre noe sånt. Forstår rett og slett ikke! (Og godt er vel det..)

  • Like 1
Skrevet

Jeg blir trist og får vondt inne meg når jeg leser sånt :( Personer som gjør sånt er syke og trenger hjelp, ved siden av den straffen de måtte få for mishandlingen.

Skrevet

Tydelig at folk mangler empati og andre grunnleggende sosiale følelser...

Får helt vondt, og synes kanskje de kunne spart seg det siste bildet, tårene bare rant her... :icon_cry:

Skrevet

:(

Men er det samme valpen som på første og siste bildet? Den på siste bildet er jo ikke hvit på potene ... samme kan det være, og kvalmt er det. :hmm:

Det lurte jeg også på. Grusomt er det uansett :(

Skrevet

Det er bare grusomt at noen gjør slik. :( Håper han får streng straff, og blir fulgt opp videre så han ikke fortsetter med dette, eller eskalerer. Det er jo ikke unormalt at de som har begått voldelige handlinger mot mennesker, har starta "karriæren" sin på dyr.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...