Gå til innhold
Hundesonen.no

Yoko - fra liten til stor


Recommended Posts

Skrevet

Fikk møte min onkel sin Shiba igjen i dag for første gang siden hun var fem måneder. Nå er hun blitt ni måneder, og forandringen er stor!

Først litt mimre bilder fra forrige gang jeg traff henne. Her er hun 3 mnd gammel.

cro4396.jpg

cro4625.jpg

cro4662.jpg

I dag, 9 mnd gammel

6174862563_edebdc6069_z.jpg

6175388780_ee002bb47b_z.jpg

6175389018_b9f7b297e3_z.jpg

6175389628_f4fb569883_z.jpg

Guest Michellus
Skrevet

Jeg sier det gjerne en gang til jeg! Er det rart at black and tan er min favorittfarge på shiba? :wub: Utrolig søt frøken :wub:

Skrevet

Ja hun er flink å stjele bildene mine uten å kreditere (de når hun er liten). :whistle:

Bare mobber, OB.

Kommer nok flere bilder av den på søndag. :D Da skal jeg knaske med den på BSBK. OB sa nå nettopp at hun er liten for å være Shiba, da. Håpe hun lyver! :o

Skrevet

Kommer nok flere bilder av den på søndag. :D Da skal jeg knaske med den på BSBK. OB sa nå nettopp at hun er liten for å være Shiba, da. Håpe hun lyver! :o

Hvor stor er ho?

Skrevet

Jeg vet ikke høyden hennes, men hun var den miste i sitt kull husker jeg. Hun er ikke akkurat så liten i høyden, men hun har lett bygning, liten spiss snute, og hun virker så nett på en måte.

Takk for fine kommentarer, og ja jeg stjal bilder av min kjære :P Men til gjengjeld så stjal han ett av mitt, så desså! :aww:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...