Gå til innhold
Hundesonen.no

Bilder fra treff i tønsberg ;O)


Toya

Recommended Posts

Nå ler jeg godt her! Hehe! Stakkars Mona blir forsøkt voldtatt mens folk står rundt og ler og knipser bilder :twisted:

Her er resten av bildene til Therese:

S4021006.jpg

Mona og Prinz leker konstant når de er sammen

S4021008.jpg

Lilly og Serchaj

S4021023.jpg

Så....pen....

S4021097.jpg

Mona og Toya

S4021101.jpg

Toya

S4021102.jpg

S4021103.jpg

Aggressive hunder altså!

S4021105.jpg

Serchaj - en russisk gentleman :lol: (prøvde å parre Mona fem ganger)

S4021107.jpg

Toya igjen

S4021109.jpg

Grr

S4021110.jpg

S4021111.jpg

Helomvending?

S4021113.jpg

Felix!

S4021122.jpg

S4021126.jpg

Lill og Serchaj

S4021128.jpg

Serchaj og Mona

S4021129.jpg

S4021130.jpg

Prinz

S4021133.jpg

Toya, Prinz og en flat (?)

S4021134.jpg

S4021136.jpg

Prinz leker med en flat (?)

S4021137.jpg

Toya finner en hockeykølle!

S4021142.jpg

Lars og Toya

S4021144.jpg

S4021145.jpg

Hjem

S4021151.jpg

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fine bilder det ble altså! Var så koselig å være på tur med dere atte! :lol: Hehe, Yrja var den eneste Felix turte å bli kjent med, de andre hundene bare bølla! :lol: Fantastisk hvor lydig og grei hund jeg har, enige? :^o

Synes vi hadde det bra jeg, selv om det var mørkt og dårlig vær... Og på tross av at Mona ble voldtatt! :twisted:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fine bilder det ble altså! Var så koselig å være på tur med dere atte! :lol: Hehe, Yrja var den eneste Felix turte å bli kjent med, de andre hundene bare bølla! :lol: Fantastisk hvor lydig og grei hund jeg har, enige? :^o

Synes vi hadde det bra jeg, selv om det var mørkt og dårlig vær... Og på tross av at Mona ble voldtatt! :twisted:

jo lydighetens prinsesse selv den din :D

jehe...

må gjenta dette her folkens :x

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hihi, det så gøy ut :)

Svært så mye de hundene deres glefsa og styrte da ;) Ikke rart Felix ble litt skeptisk ;) Hihi.. Vaaakre Felix Love

Takk :P:P han var noe skeptisk hele turen ja :P Han ble litt venn med Yrja da, men det var alikevell skummelt synes han!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...