Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

Skrevet

Så utrolig fin han er! Skal du bruke han til noe? Hvor er han fra, foreldre? :)

Takk:) Skal brukes i lydighet og agility . Kanskje prøve oss på gjeting :)

Han er fra en privatperson :)

Skrevet

Takk:) Skal brukes i lydighet og agility . Kanskje prøve oss på gjeting :)

Han er fra en privatperson :)

Så kjekt! :) Startet treningen i LP? Har selv en BC tispe på snart 11 uker. :) Nydelig rase :whistle::wub:

Skrevet

Så kjekt! :) Startet treningen i LP? Har selv en BC tispe på snart 11 uker. :) Nydelig rase :whistle::wub:

jaa, vi har begynt litt smått på øvelsene i klasse 1 :) Han er veldig flink, lærer jo nye ting på 123:) hehe

En utrolig Flott Rase :)

Skrevet

jaa, vi har begynt litt smått på øvelsene i klasse 1 :) Han er veldig flink, lærer jo nye ting på 123:) hehe

En utrolig Flott Rase :)

Så kjekt! Gleder meg til Nora blir gammel nok til å starte litt ordentlig :) Når begynte du å starte trening mot konkurranse?

Skrevet

Så kjekt! Gleder meg til Nora blir gammel nok til å starte litt ordentlig :) Når begynte du å starte trening mot konkurranse?

Jaa:) De lærer jo så fort disse hundene :D hehe

Har egentlig alltid trent litt på øvelsene i lydighet.Etter han hadde lært sitt,dekk og bli( ikke så lenge da). Så begynte vi på øvelsene. han var vel kanskje rundt 5 mnd trente vi litt i det små ( sånn stå og på plass,og lineføring og fri ved fot) Men det fritt over hinder, vet ikke om det er lurt å trene på det enda?. hehe.kontakten er lurt å begynne tidlig på :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...