Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Svar 149
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Lukas har klart Bronsemerket Flinkeste gutten min Resultatet : 1. Visning av tenner : 10 2. Lineføring : 8,5 3. Dekk fra holdt : 8 4. Inkalling : 8 5. Stå under Marsj : 7,5 6. Enkelt

Jeg & Lukas som trener Rundering & Feltsøk Han er blitt helt rå på det, er så utrolig gøy å trene

Vi var just på Agility Kurs Det gikk veldig bra.. Lukas var veldig flink.

Skrevet

Han er kjempefin! :wub: Nydelig Kira også, halvsøsteren til Leo :D

Takk for det :) ÅÅ, er hun det, så Morro :)

Nydelig! Veldig fine tegninger også, likte spesielt godt de sorte flekkene på det hvite øret.

Takk For det :)

Lukas er bare utrolig nydelig :D Han minner meg litt om en pyreneerhund! :D En av de peneste BC'ene jeg har sett!

Takktakk, så koselig å høre :) Faktisk flere som har sakt de syntes han ligner en Pyreneeerhund:P

Skrevet

Lukas vært på Skitur i dag. Han har vært med før også, men da måtte han bare løpe løs på siden. I dag fikk han på seg trekkeselen:). Det likte han godt :) Han vimset litt i begynnelsen, men ble veldig bra når vi kom i gang :D

  • Like 1
  • 3 weeks later...
Guest Michellus
Skrevet

Herregud han er så forferdelig nydelig at jeg får så utrolig vondt inni meg :wub:

Skrevet

Pene bilder av en nydelig hund, liker tegningene hans! :D

Tusen takk :rofl: Ja, han har noen herlige tegninger :D

Herregud han er så forferdelig nydelig at jeg får så utrolig vondt inni meg :wub:

Er så utrolig koselig å få sånne kommentarer :D Tusen Takk :D

Skrevet

Så vakker han er! :heart:

Tusen takk :D

Digger BC'er med mye hvitt i ansiktet, de har så herlig utrykk :wub:

hehe, ja han er en herlig klomp :D

  • 3 weeks later...
Skrevet

Lukas har klart Bronsemerket :) Flinkeste gutten min :)

Resultatet :

1. Visning av tenner : 10

2. Lineføring : 8,5

3. Dekk fra holdt : 8

4. Inkalling : 8

5. Stå under Marsj : 7,5

6. Enkelt dekk 1 Min : 9

7. Helhetsinntrykk : 9

Poengsum : 152,5

423530_10150605614126510_540956509_9477908_1617931319_n.jpg

564991_10150630946581510_540956509_9567090_1636754373_n.jpg

  • Like 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...