Gå til innhold
Hundesonen.no

Blir det altfor lys skrift?


Line_

Recommended Posts

Rødt er lurt ja :P

Har du tenkt på fargene teal (blå/grønn) eller grønnfargen som ligger på den vanlige fargepaletten i frontpage?

Syns siden din hadde blitt fin :P

(du verden som du ombestemmer deg med den siden ;);), men det blir jo fint hver gang da. skjønner ikke åssen du får det til jeg.. Jeg har Liten fantasi på nytt design på siden min.. det blir gjerne kun endring i fargene på forsiden og dett er dett liksom :P)

Her har jeg skrevet skriftene i de to fargene jeg foreslo (du verden å jeg er overtrøtt når jeg faktisk gjør det der :P)

tealgrnn7ep.jpg

Å nå fikk jeg dillå på å si "du verden" :oops:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Synes den er fin, men hva med å prøve rødt som var foreslått?

Tenkte på det...men da vil jeg heller ha den i julete-grønn og julete-rød. Å Jeg synes det er litt for tidlig (jaja, man blir jo lei når de stapper butikkene sine med juleting i oktober :roll: ).. men kanskje uka før jul kan jeg gjøre det (liker å fikse på layouter ;) ).

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Synes siden din ble veldig fin nå :P

Eneste jeg tenkte litt på nå var at bakgrunenn på de sidene som kom opp ble litt lys mot den andre ;)

Men jeg må si den bakgrunnen du har på resten av siden kledde å ha skriftfargen teal innat seg (syns den fargen er fiiiin :P)

Ser du liker å ordne layouter, du er veldig flinkt til det og må jeg si :P

Skjønner godt du ikke vil begynne på julelayet ennå...

Jeg selv skal begynne på det 1 desember :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hvor mange hjemmesider har du egentlig? ;)

Vet iellefall om 3 stykker, blir aldri fornøyd du eller??:P

Ikke jeg heller, men jeg får ikke til å lage en bra selv om jeg vil :P

Noen forslag? super-hjemmeside-lager-Line??

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...