Gå til innhold
Hundesonen.no

Årets første bad på stranda


Djervekvinnen

Recommended Posts

Skrevet

Idag var det endelig litt fint vær, så da dro vi med hundene på stranda for å bade dem litt :aww:

Nitro i spranget! :aww:

juli.jpg

Chanti prøver fortvilt å holde følge.

juli6.jpg

Jeg og Nitro

juli2.jpg

Nitro med sin nye favoritt leke: JOLLY BALL

juli5.jpg

FØRSTEMANN!

juli9.jpg

Fine voffsene mine!

juli13.jpg

Har lagt ut flere bilder fra idag, samt en annen tur i skogen, på galleriet mitt på hjemmesia. Håper dere vil ta en titt :rolleyes2:

Skrevet

Så flotte bilder! Heldige dere som har så fin strand da,det er jo så deilig for dem å løpe villmann på :rolleyes2:

Skrevet

Såå kos det så ut, ser ut som de koser seg masse :rolleyes2:

Var du forresten på Mosseutstillingen? Syntes nemlig jeg så en sånn brindle (heter fargen det?) greyhound!

Skrevet

Tusen takk for kommentarer. Ja de storkoser seg på stranda, og vi er så heldige å ha mange slike strender å velge imellom. Så får de strukket skikkelig på seg.

Nei, så langt sør finner du meg ikke, så det var ikke meg. Og så er brindle den vanligste fargen på Grey, så det er mange av dem. :rolleyes2:

Skrevet

Tusen takk for kommentarer! :hmm:

Den ballen er kjempekul. Den punkterer ikke og flyter. Nitro biter alltid i håndtaket på den, men Chanti er ikke så lur, og biter fast i selve ballen og får aldri orntlig tak. (spesiellt når hun svømmer og skal hente den) :getlost: hehe.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...