Gå til innhold
Hundesonen.no

Vår


civga

Recommended Posts

Skrevet

Endelig har våren kommet hit til Finnmark! Nei, gresset har ikke begynt å bli grønt, men snøen er snart helt borte og bladene har sånn smått å komme fram, det er nok vår her!

4554624364_5c44efce1a_o.jpg

4553992311_a7a21bfb94_o.jpg

4553993295_ed0803998a_o.jpg

4554623246_c597469b2f_o.jpg

IMG_2911.jpg?t=1273139263

IMG_2850-1.jpg?t=1273138868

IMG_2871-1.jpg?t=1273139308

IMG_2873-1.jpg?t=1273139324

Skrevet

Så utrolig klare og flotte bilder! Og nydelig hund! :ahappy:

Og sånn for å trøste deg så kan jeg fortelle at gresset er ikke grønt her hos meg heller, og jeg bor i Oppland! :ahappy:

Skrevet

Så utrolig klare og flotte bilder! Og nydelig hund! :P

Og sånn for å trøste deg så kan jeg fortelle at gresset er ikke grønt her hos meg heller, og jeg bor i Oppland! :P

Tusen takk! Han er bare så herlig både på utsiden og innsiden! :wub:

Så godt å høre at det ikke er grønt der heller! :P

Oy,så mye pels han har fått! Vakre Kenzo :P Her har vi heldigvis grønt gress :D

Ja, han har mye pels! Men nå er snart all den fiiine pelsen borte :)

Kjempeflotte bilder! Det er faktisk såvidt begynt å bli grønt her også, og snøen lå nesten til 1. mai!

Så bra å høre at nord ikke er såååå forsinket når det gjelder våren. :)

Kenzo er råflott! :) Og kjempe fine bilder :)

Kenzo takker ^^

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Håper på det. Behandler er iallefall positiv, jeg blir litt negativ merker jeg basert på tidligere erfaring. Men det er positivt at hun ikke halter eller noe sånt og tilsynelatende bygger fin og jevn muskulatur og ifølge behandler er myk og fin med god bevegelsesfrihet i ledd. 
    • Artig med rykk-og-napp-voksing😬 Håper vondt'er er forbigående🤞
    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...