Gå til innhold
Hundesonen.no

Superheltinner og kvinnelige skurker


MegaMarie

Recommended Posts

Skrevet

Vi skal ha klassefest hvor tema skal være superhelter og skurker. Men jeg kommer ikke på noen andre kvinnelige enn de typiske som sikkert alle kommer til å velge :lol: . Catwoman, wonderwoman og de der.

Har dere noen andre forslag? :lol:

Skrevet

Talia al Ghul I :lol:

Fins faktisk en blogg fra meg om slemminger fra Batman. Ettersom jeg skulle ha navn til to av tispene så står det litt om de her.

Skrevet

Mye morsommere å være superskurk enn superhelt da! :lol:

En link HER, men ikke helt sikker på om jeg er enig i alt på listen da...

Skrevet

Takk for hjelpen! Spennende å lese bloggen din, Jeanette. Å se hvordan du gjorde opp valget ditt :lol: Jeg likte veldig godt de du har kikket på :lol:

Skrevet

Jeg skulle SÅ vært Bellatrix Lestrange! Hun må jo være tidenes superskurk (dvs, ikke i betydningen supertyv da, men i betydning slemming).

Skrevet

Jeg skulle SÅ vært Bellatrix Lestrange! Hun må jo være tidenes superskurk (dvs, ikke i betydningen supertyv da, men i betydning slemming).

Åh, ja! Hadde jeg vært noe eldre derimot ville jeg vært McGonagall! Hun er så kul :D

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Hva som er best kommer jo an på deg, og din hunds behov. Jeg brukte et sammenleggbart tøybur. 
    • Hva slags bur bruker dere på utstilling? Eller tralle? Passer Stroller best? Eller tøybur? Eller metallbur? Har du link? Bilder av alt utstyr? Har prøvd litt forskjellig men usikker på hva som er best?
    • Det er veldig stor forskjell på dem. (På norsk skrives forøvrig rasenavn med liten forbokstav) Collie deles i korthår og langhåret, men det er ikke veldig stor forskjell på dem. Begge er myke raser som er avlet et godt stykke bort fra opprinnelsen som gjeterhunder. De er ganske førerorienterte, men krever mindre enn de mest aktive gjeterhundene. De er likevel smarte og aktive, og krever litt mental aktivisering for å trives. Eurasier er en veldig selvstendig rase, kan ha mye jakt, og er krevende å trene og ha løs.  Begge rasene har mye pels, røyter i perioder når de skifter pels, og må børstes regelmessig. Begge rasene har også hatt en del dårlig avl med mye usikkerhet og dårlig mentalitet, men det er lenge siden jeg var aktiv nå så forhåpentligvis har dette bedret seg. Jeg ville uansett vært veldig nøye med oppdretter, foreldrehunder osv.
    • Jeg er interessert i rasene Collie eller Eurasier? Hvordan er de to rasene? Pelsstell? Røyter de mye? Er det mye lyd? Trenbarhet og kan de gå løs ute med lite jakt? 
    • Enig! Heftig lyd er no go for meg også
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...