Gå til innhold
Hundesonen.no

Navnetråd igjen


Midas

Recommended Posts

:)

Altså Ellie er en cm over rasestandard og er større enn mange Welsh hannhunder.

Og jeg trodde at feks Chilli (som er den eneste tollertispen jeg kjenner, håper det går greit at jeg drar inn henne) var sånn passe mot litt liten for rasen? Og Ellie er da like stor som henne tror jeg, eller litt mindre? Og alle tollerhannhunder jeg kjenner er en god del større enn Ellie igjen, selv om hun altså er større enn mange Welsh hanner..

Ellie var vel på str med Chilli sist vi møttes (som er lenge siden), men Chilli er heller ikke av de største tollerne. Hun er kraftig, men liten (er innenfor standarden):P

Jeg stemmer for Taxi. :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Takk for entusiasme og gode forslag :ahappy: Dere skal få se bilder når jeg har vært å hilst på lille nurket 8. Mai! :ahappy: Må vel lage en egen tråd til lille gutten :blink: Dina gleder seg veldig til å få lillebror, og har allerede inntatt valpeoppførsel for å være på nivå med den lille når den kommer :ahappy:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Takk for entusiasme og gode forslag :blink: Dere skal få se bilder når jeg har vært å hilst på lille nurket 8. Mai! :ahappy: Må vel lage en egen tråd til lille gutten :ahappy:Dina gleder seg veldig til å få lillebror, og har allerede inntatt valpeoppførsel for å være på nivå med den lille når den kommer :ahappy:

Det er veldig viktig.. Salza har nettopp oppdaget at hun klarer heller ikke hoppe opp i sofaen lenger -det er jo myyye koseligere å bli løftet opp og ned sånn som Fasit.

Og så tror vi plutselig at det er helt lov å lage dype hull i plenen, og å sitte på hagebordet -det må jo være lov, for det er jo ingen som har tid til å si nei, for alle er så opptatt med hva valpen gjør for noe ugagn! :blink:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Det er veldig viktig.. Salza har nettopp oppdaget at hun klarer heller ikke hoppe opp i sofaen lenger -det er jo myyye koseligere å bli løftet opp og ned sånn som Fasit.

Og så tror vi plutselig at det er helt lov å lage dype hull i plenen, og å sitte på hagebordet -det må jo være lov, for det er jo ingen som har tid til å si nei, for alle er så opptatt med hva valpen gjør for noe ugagn! :ahappy:

hahaha! Jada, her er forberedelsene godt igang. Kan bare tenke meg hvordan det blir når den lille kommer i hus :ahappy:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Jeg synes Noah er kjempefint, men Morten vil ikke ha menneskenavn på valpen. Så å har vi tenkt litt på Midas. Det var en gud fra gresk mytologi, og alt han tok i ble til gull. Jeg synes det er et kult navn, hva synes dere?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

NEI! Fysj og FY ikke Midas det var veldig ekkelt navn og jeg sier ikke dette fordi jeg likte navnet så godt at jeg plutselig ønsket meg en liten Midas selv, åneidu, ikke i det hele tatt ;)

Midas var et kongenavn ;)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Pomeranian har egen klubb: http://www.norskpomklubb.no/
    • Jeg anbefaler dere å gå via raseklubben, de bør ha en oversikt over tilgjengelige hannhunder som er helsetestet. Det er vel Norsk Miniatyrhundklubb som gjelder for pomeranian tror jeg.
    • Hei .Vi søker etter en sunn og frisk pomerian hannhund for parring. Ønsker at den er testet for arvelige sykdommer. Ser frem mot en hyggelig prat. 
    • Ikke så mye nytt. Det har vært mindre av det som er dårlig og mer av det som er bra. Morsomt er at Ede er så stolt av å mestre trapper nå, han vil gjerne gå alle de små trappene han ser, og han bykser opp lange trapper med en sånn iver, jeg er redd for å ødelegge mestringsfølelsen han med å holde ham tilbake så han sklir og får vondt i en klo igjen, hvilket var hva som initierte hele problemet i utgangspunktet.  The Stairmaster tok seg tid til å posere for fotografen på en trapp han har erobret, på tross av å ha iskremsjappa i sikte. Pride > gluttony. Det er tross alt den måneden. Dydsposering er bra i portfolioen, har han hørt. 
    • Er det nytt? Mistet hundene for et par år siden, og var noen år før det igjen vi var på bilferie utenlands, men da måtte vi kjøre på rødt. Tillegg: Denne veiviseren er veldig fin, og helt klar på at man skal gå på rødt fra Litauen (selv om man kommer gjennom Sverige): https://www.mattilsynet.no/dyr/kjaeledyr/reise-med-kjaeledyr 
×
×
  • Opprett ny...