Gå til innhold
Hundesonen.no

Utdrikningslag i Asker/Bærum/Drammens (evt. Oslo)-området


Aya

Recommended Posts

Skrevet

Jeg er forlover for min beste venninne, og skal arrangere hennes utdrikningslag i sommer. Hun er en super jente, sporty og veldig feminin, og det skal ikke være et utdritningslag. To aktiviteter er sånn halvveis planlagt; pistolskyting og en spabehandling for henne, men vi skulle hatt en aktivitet til med litt utfordringer mellom der. Jeg har fundert litt på å snakke med en bonde, la henne få kjøre traktor og melke kyr for hånd, men trenger noen flere tips altså ... What to do? Gjerne noe litt "møkkete" noe, noe som hun ikke gjør til vanlig, samtidig som det skal være LITT ekkelt også. Det kan gjerne være noe alle kan være med på også!

Takk for alle svar!

Skrevet

Oslo Gladiatorsenter :) Var der på utdrikningslaget til ei venninne og det var supermorsomt og slitsomt :)

hjemmeside

Men jeg så nå at de skal satse mer på barnebursdager?! :) Men men.... Du kan jo sjekke det ut. Var mye morro da vi var der ihvertfall!

Skrevet

Takk for tips- skal sjekkes ut! Funderer litt på om det er mulig å få tak i noen hunder og en saccovogn ... Det burde det jo *tenke*. Godt jeg har god tid :)

Skrevet

Oslo Gladiatorsenter :D Var der på utdrikningslaget til ei venninne og det var supermorsomt og slitsomt :)

hjemmeside

Men jeg så nå at de skal satse mer på barnebursdager?! :D Men men.... Du kan jo sjekke det ut. Var mye morro da vi var der ihvertfall!

Hvis du klikker på oslogladiators-linken til høyre så kommer du inn på ei ny side og der står det bla om utdrikkingslag. :)

Jeg har også vært på megazone som ble nevnt over her, artig! :D Ellers er jeg ikke så kjent i Oslo så kan vel ikke hjelpe så mye med konkrete ting, men de morsomste utdrikkingslagene jeg har vært i har hatt rebusløp. På forskjellige måter. Gjerne med lag sånn at alle får være med, blir ellers nok venting på de andre deltagerne i et utdrikkingslag. Da kan det jo puttes inn kortere og lengre aktiviteter inn i rebusen, og den trenger jo ikke nødvendigvis å være så veldig lang. Viktigst å ha aktiviteter hele dagen så det ikke blir sånn nå skal vi sitte her og drikke bøtter og spann med alkohol og så skal vi ut på byen og selge bananer og så er bruden/brudgommen full og må bæres hjem klokka 9... Om noe skal selges (man må jo ha penger...? Eller er det ikke sånn man gjør i siviliserte Oslo?? :D ) så har boller i form av "diverse" vært den største hit'en av det jeg har vært med på... Og ja, jeg har vært med i MANGE utdrikkingslag! :)

Hmmm.... nå følte jeg plutselig at det var klart for at noen rundt meg burde gifte seg igjen! Noen som melder seg...?? :)

Edit: så nå at det dreier seg om Asker/Bærum/Drammen og ikke Oslo (men alt sør for Minnesund er jo Oslo for oss så.... :)), men ække så kjent der heller så.... :D

Skrevet

Hvis du klikker på oslogladiators-linken til høyre så kommer du inn på ei ny side og der står det bla om utdrikkingslag. :D

Åja :) Hahhaha! *evneveik* :) Da så det jo litt bedre ut med en gang. Er supermorsomt der ihvertfall :)

Skrevet

Tusen takk for alle forslag! Bjerke-forslaget hørtes KANON ut (hun er livredd for hester, men :) :)), og rebusløp blir det garantert, takk Carma! Oslo Gladiators høres gøy ut, men det blir nok litt for dyrt til å passe inn i resten av opplegget mitt. Paintball er morsomt, men forloveden hennes har holdt på med det i mange år, så det kan hun gjøre når som helst. Uansett, tusen takk for alle forslag, dette var morsomt!

Skrevet

Vi hadde leid et platestudio og fikk bruden til å synge inn to sanger, selvsagt med backup, veldig gøy. Vi lagde også et album hun fikk og det var veldig koselig, alle tok med en side de hadde laget selv med bilder og tekst. Et minne for livet.

Skrevet

Oslo reptilparker kan visst tilby "ekle" aktiviteter, dvs om håndtering av kakkerlakker og mating osv er ekkelt da. Tror ikke det er så dyrt heller.

Skrevet

Vi kan stille bikkjer - eller èn da - til uformell AGkonkurranse, hvis det kunne vært noe. Han er omtrent på "Hundeskolenivå". Kan alle hindrene, men stikker gjerne etter en potensiell ny kompis. :) Han er brukt i utdrikningslag før. Da klikket brura inn "sitt" som oppgave. Det er noen år siden, altså. :)

Skrevet

Mail er sendt til hundekjøringsklubben i Asker, og Ida- jeg takker VELDIG for tilbudet ja! Har vurdert noe sånt .. Eventuelt å legge ut et spor og låne en sporhund, et spor som leder frem til et eller annet ... Piknikkurv eller noe :)

Skrevet

Mail er sendt til hundekjøringsklubben i Asker, og Ida- jeg takker VELDIG for tilbudet ja! Har vurdert noe sånt .. Eventuelt å legge ut et spor og låne en sporhund, et spor som leder frem til et eller annet ... Piknikkurv eller noe :blink:

Har en slik hund også, jeg

Skrevet

Marie: Takk, jeg håper hun blir fornøyd! Hun arrangerte et strålende utdrikningslag for meg, så må nesten gjøre gjengjeld, hihi. Håper ditt og blir fantastisk!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
    • Veldig synd egentlig at det er blitt sånn. For det var himla gildt her en stund.  Lurer også på hvordan det går med de eldre brukerene, og lurer på om de holder på med hund fortsatt. 
    • Det er et helt greit alternativ for hunder som ikke tåler kylling. Man må nesten prøve det på egen hund for å se om det funker. Jeg har prøvd det bare for gøy, hverken eller synes min hund
    • Tror en vanlig golden hadde passet dere ypperlig, bare vær nøye med linjene. En flat coated hadde også fungert bra.  Jeg har jaktgolden, og har hatt , og kjenner flere. Jeg tror ikke det vil passe for dere, de trenger mer arbeid. En god golden er vel så bra. Dere kan vurdere labrador, de har ofte mer futt i ræva:) Men vær obs på linjer med alt for tunge hunder, og noen hannhunder kan være skikkelig hannhunder med mye hormoner.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...