Gå til innhold
Hundesonen.no

"Siste innlegg" hos trykker.com/wordpress


Ingvild

Recommended Posts

Skrevet

Jeg har en trykker.com-blogg (samme oppsett/system som Wordpress) hvor jeg i sidemenyen har en "Siste innlegg"-widget som skal ha linker til de fem siste innleggene jeg har skrevet. I starten fungerte dette uten problemer, men plutselig begynte den å leve sitt eget liv, og nå har widget-en fem linker til det siste innlegget i stedet for linker til de fem siste innleggene. Om det ble forståelig. :icon_confused: Jeg har prøvd å fjerne widgeten og sette den inn på nytt igjen, men det fungerer ikke, så nå lurer jeg på om noen har ideer til hva jeg skal gjøre for å få det til.

Skrevet
Jeg har en trykker.com-blogg (samme oppsett/system som Wordpress) hvor jeg i sidemenyen har en "Siste innlegg"-widget som skal ha linker til de fem siste innleggene jeg har skrevet. I starten fungerte dette uten problemer, men plutselig begynte den å leve sitt eget liv, og nå har widget-en fem linker til det siste innlegget i stedet for linker til de fem siste innleggene. Om det ble forståelig. :) Jeg har prøvd å fjerne widgeten og sette den inn på nytt igjen, men det fungerer ikke, så nå lurer jeg på om noen har ideer til hva jeg skal gjøre for å få det til.

Da er det feil i systemet, ikke hos deg så da ville jeg tatt kontakt med service delen på trykker.com også forhørt deg der :icon_confused:

Skrevet
Da er det feil i systemet, ikke hos deg så da ville jeg tatt kontakt med service delen på trykker.com også forhørt deg der :icon_confused:

Ja, jammen - flere andre trykker.com-blogger har jo samme problemet. Mail er sendt, så får vi håpe de løser det om ikke så alt for lenge. :)

Skrevet

Får håpe det. er jo kommet en del WP oppdateringer det siste og det kan endre på oppsettet som trykker.com har valgt å ha for eks. :icon_confused:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...