Gå til innhold
Hundesonen.no

Agility, testing av de nye hjemmelagde hindrene


civga

Recommended Posts

Her kommer bilder fra agilitytreningen. Vi prøvde ut de nye hjemmelagde hindrene.

Kl 18.30startet omsider treningen utenfor barneskolen. Vi var jo veldig gira på å prøve de nye hindrene! Vi ble superfornøyde begge to :) Så overgira som vi var så hadde jo ikke all malingen rukket å tørke. Litt lilla i fingertupper senere men pytt, pytt. ^^ Treningen var basert på små kombinasjoner, handling og kontroll. Noe som ble veldig velykket, her sitter vi bare og gleder oss til neste gang vi skal trene igjen. Med mye vind ble tunellen blåst bort. Der vi trente var det kunstgressbane, så vi får prøve å finne små sandsekker som vi legger over tunellen. Bortsett fra det kunne vi ikke bli mer fornøyd med dagen! Alle 4 var helt motiverte å trene idag, kjempe artig!

3683073963_14b72dd3d2.jpg

3683889970_5080ff666e.jpg

3683891930_96053b272b.jpg

3683086639_7a6a9a66dc.jpg

3683112905_95ac790e09.jpg

3683958058_00261198f8.jpg

3683905106_01e0c77fc5.jpg

Her er resultet av våres hjemmelagde hindre, var de ikke stilige? ^^

Trykk her hvis du vil se flere bilder! :aww:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
    • Labrador Golden  Toller?  Det jeg gjorde når e skulle velge rase var å møte opp på treninger/konkurranse jeg synes var spennende og snakke med eiere og observere rasene e likte. Da får en bedre feeling for hvordan rasene er, hvis man møter flere individ av samme rasen. Mitt forslag -lykke til!  
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...