Gå til innhold
Hundesonen.no

Tila


pippin

Recommended Posts

Skrevet

Tenkte jeg skulle introdusere Tila med et par bilder og diverse.. :)

Vår første hund og det går kjempebra så langt :)

Jeg synes hun har utrolige pene tegninger. Og hun har et veldig godt lynne. Kosete og vil helst i fanget. :P

Etter hvert nå så kommer jeg til å trene litt spor, lydighet og kanskje noe annet med henne. Hun skal også lære å bruke kløv slik at hun kan bære sine egne ting på lengre turer.

Hun er litt tynn men hun har stor appetitt.

tila3.jpg

tila1.jpg

tila4.jpg

tila8.jpg

tila2.jpg

tila5.jpg

tila7.jpg

Gleder meg til å få mange herlige hundeår framover :D Forhåpentligvis.. :P

Skrevet

Jo gikk der ja Ine.. ;P veit hvem du er :D I bandet t Marius? ;P hehe.. :D kosli at du fikk deg hund ;) Det går bra me Pax? Liker navnet hans og at det er fra filmen K-Pax.. Elsker den filmen! :D

Kommer flere bilder imorgen.. Da blir det turbilder og et speilrefleks kamera! :) Så bildene blir litt ordentlige :D

Skrevet

Stemmer det! Verden er ikke stor gitt. Pax har det bare bra, og ja, den filmen er knall :D Gleder meg til å se flere bilder av Tila :)

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
    • Helt enig! Savner mer aktivitet, ironisk nok, siden jeg ikke har vært aktiv her på snart 20 år. Hadde vært moro å hørt hvordan det gik nå med alle «gamle». For min del handler det nok litt om at småbarnsliv og jobb har tatt mye tid, og det at jeg har vært hundeløs i en del år. Å når jeg skriver n innser jeg også at det handler om at jeg ikke sitter å surfer på pcen lenger, forum fra mobil er ikke helt det samme. 
    • Hadde vært gøy med litt mer aktivitet her inne ja. Føler jeg ser det der ute i den virkelige verden også, er synkende aktivitet på mange arenaer. Her går det fremdeles i hund og konkurranser, mest RL.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...