Gå til innhold
Hundesonen.no

'Speile' i bakken


Recommended Posts

Skrevet

Lurer på om noen kan forklare med hvordan man får bilder og tekst 'speilet' ned forran objektet. Se logo både på bilde jeg har lastet opp(support forum), samt bildr.no logoen har det også.

Bruker Photoshop cs2, men det er vel ganske likt i alle versjoner, så hvis noen har tid til å forklare dette til en som ikke kan PS så hadde det blitt satt pris på.

Slik som dette

Skrevet

Joda, lurt å søke, men jeg sliter med å finne rette ord å søke etter. Ser det er mange veier til rom for å gjøre det. For teste ut og se om jeg får det til - takk for hjelpen!

Skrevet
Joda, lurt å søke, men jeg sliter med å finne rette ord å søke etter. Ser det er mange veier til rom for å gjøre det. For teste ut og se om jeg får det til - takk for hjelpen!

Bare hyggelig, sliter du så skal jeg se om jeg ikke kommer opp med en t-skje forklaring til deg :P*håper han greier det*

Skrevet

Får det nok til skal du se - det er jo som å følge en oppskrift på mat/kake og det er jeg flink til... hmmm kanskje ikke, da jeg alltid endrer litt ^^

Men ser det er forskjellige måter man lager speilet med gradvis å forsvinne. Ser f.eks gradient tool brukes, samt marque tool med f.eks 15 i settings på feather og slette. Sistnevnte så egentlig fint ut. Hva foretrekker du/dere til dette?

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


×
×
  • Opprett ny...