Gå til innhold
Hundesonen.no

Ut i sola!


Kristiin

Recommended Posts

Skrevet

Bilder tatt for et par dager siden.

På liten tur ut i sola med Zorba og Solo :)

1-2.jpg

Han tror visst han er en kenguru..

2-2.jpg

3-2.jpg

4.jpg

5.jpg

Umulig og få stille stående bilde av han er altså..

8.jpg

Hehe, ikke fult så umulig med han her!

7.jpg

Koser seg i snøen.

6.jpg

Vi vender nesa hjemmover :)

Skrevet
Ja, det gjorde de :whistle:

Ser at kvaliteten på bildene ble helt herpa når jeg la de over til photobucket ..

Har ikke du og Nikon D40?

For da har de virkelig blitt herpa...! Prøv www.zooomr.com eller www.flickr.com (mindre opplastning per måned)

Skrevet
Har ikke du og Nikon D40?

For da har de virkelig blitt herpa...! Prøv www.zooomr.com eller www.flickr.com (mindre opplastning per måned)

ja, har det ja- skal prøve en av de!

Super kvalitet på bildene når jeg kikka på de på datan min, men når jeg la de ut her ble det bare rart..

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...