Gå til innhold
Hundesonen.no

Vikingskipet eller ikke :-|


Mirai

Recommended Posts

juuuuulie: atte jeg kan jo møte dere ett eller anna sted da. er ikkeno vits å komme innom å hente meg. hvilken vei kjører dere? så kan jeg bare stille meg opp på den plassen som passer best for dere.

Mamma driver forresten å skal presse meg til å ta tog - tror hu er litt bekymra for kjøringa til anders :P

Haha! Nei, du skal sitte på med oss :P Kan hente deg på Oslo S kanskje? :? Anders kjører veldi ålreit han. Effektivt, men trygt.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • Svar 63
  • Created
  • Siste svar
Vi skal kjøre GJENNOM Oslo :P Hehe.. Så trooor neppe det blir noen omvei å svinge innom Oslo S :P Vi kjører bare E18/E6 oppover :P

åkej da!!! du trenger ikke bli så sur!!!!!!!!!!!!!1111111111

Da vil jeg og lunah og bagasjen stå parat :P skal prøve å ikke ta med alt for mye unødvendig (pleier det nemlig)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Da var det siste spikeren i kista for min Hamar tur gitt...

Fikk regningen på servicen på bilen i dag... 10 000 kr... hurra...

Så nei, det blir ingen tur på meg... :)

Forstår at folk blir svært skuffet over at de ikke får se The Jellyfish Girls i aksjon... men kanskje jeg kan sende en film av meg, når jeg danser, så kan dere eventuelt kjøre den samtidig (på storskjerm) under fellesdekken når Julie danser?

Da kan jeg jo og legge på mange kuule lydeffekter, som laser stråler, bobling og motordurer!

men i retur vil jeg da ha close up av Anders i bar overkropp!! (pliiiz la det snø den helga!! :P)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hva med et bilde av Anders i et typisk lendeklede av skinn som sikkert alle vikinger brukte, samesko og en flott vikinhatt? Der har står med et maskulint utrykk og skuer utover Mjøsa mens snøflakene smelter sakte på hans bare hud?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hva med et bilde av Anders i et typisk lendeklede av skinn som sikkert alle vikinger brukte' date=' samesko og en flott vikinhatt? Der har står med et maskulint utrykk og skuer utover Mjøsa mens snøflakene smelter sakte på hans bare hud?[/quote']

Ooooh!! DET hørtes fantastisk ut!!!

Jeg vil veldig gjerne ha bildet blåst opp i 2 x 5 meter, slik at jeg kan tapetsere den ene veggen i huset med ham!! (gjerne soverommet! :))

Lenke til kommentar
Del på andre sider

åkej da!!! du trenger ikke bli så sur!!!!!!!!!!!!!1111111111

Da vil jeg og lunah og bagasjen stå parat :D skal prøve å ikke ta med alt for mye unødvendig (pleier det nemlig)

gleder meg til å sove i en liten seng med Julie og Kristina... =D>

mammaen din kan være rolig, aldri laget en ripe på bil... veldig flink, pappa kjørte billøp for tusen år siden...:D..

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • https://www.spleis.no/project/445754 Jeg har null venner å minimalt med familie så jeg har ingen nettverk så håper på at dere kan være så snille å hjelpe meg å dele. Forventer ingenting og setter ekstremt stor pris på all hjelp vi får ❤️ Bucky kom inn i livet mitt som en liten sjarmør med et stort hjerte. Han er min bestevenn, min lille baby og midtpunktet i livet mitt. Han har gitt meg utallige smil, trøstet meg når livet har vært tøft og spredd mye glede til alle han møter Etter jeg kom hjem fra operasjon på Jack (andre hunden min) på tirsdag så jeg at Bucky ikke var i form å det var rett inn på dyresykehuset med han. Viste seg at han hadde svulst med veske i buken. Etter en rekke prøver og bilder så kom de frem til at han har kreft i leveren. Jeg tokk da valget i å prøve å gi han en kjanse da han fortsatt har mye livsglede igjen. Han ble operert på torsdag og de fikk ut hele kreften. Han mener at det er den possitive typen men vi vet ikke mer før prøvene kommer tilbake om 3-5 uker. Han så heller ikke tegn til noe flere kuler men vi må ta ct om noen uker/måneder igjen for å se om det er flere inni leveren. Men så langt så virker alt bra å jeg får kanskje hente han hjem i morgen ❤️ På tlf i sta så nevnte veterinæren at regningen er nå på nærmere 90 000kr (ink ligge over til mandag). Jeg har igjen ca 50 000kr på forsikringen i tillegg til noe på buffer konto men det er ikke nokk da jeg måtte ha en operasjon på Jack som blir delvis dekket og har måtte ut med en del penger i sommer da hvitevarer røyk og måtte spyle tett rør osv.. Så har valgt å prøve å spørre om hjelp selv om jeg syns det er flaut å ikke liker å spørre om hjelp..  Har over lengre tid prøvd å selge det jeg eier på finn uten hell så tviler på at jeg plutselig får solgt noe mer der nå, skal prøve å male bilder å selge men sliter mye med kronisk migrene utmattelse depresjon osv.. så vet ikke hvor mye jeg får til der. plukker også sopp på bestilling men var helt tørka ut når jeg skulle inn å se på onsdag så max uflaks. Har også valgt å kutte ut behandlinger,legetimer og medisiner fremover for å ta vare på Bucky å få betalt ned det jeg evt må ta opp i lån  
    • Det er masse ekle planter der ute. I områder med f.eks. borree (urt), hundegress eller boress (også gress) er det høyst sannsynlig noe plantemateriale som sitter fast i svelget. De nevnte gressartene har blader som kan forårsake skader, men det finnes mange flere gressarter som har frø med mothaker fra *******. 
    • Det kan være at strået har forårsaket et sår eller noe som holder på å gro. Hvis du er usikker, ta en telefon til dyrlegen og hør hva de sier. Jeg ville sett det an et par dager til om hunden ikke er plaget ellers.
    • For ca 3 dager siden startet hunden min å nyse noe voldsomt. Plutselig kom det masse neseblod, og mens jeg hastekjørte til vetrinæren kom det plutselig et gress-strå ut av nesa hans… Dro det forsiktig ut, og da stanset både blødning og nysing og lillemann var like kvikk og glad som ellers!  Bare snu bilen å komme seg hjem…  De siste to dagene har han gått rundt å «harket» innimellom. Det virker som om han har noe ubehag i halsen. Ser ingen gress eller noe annet som sitter bak i svelget… Såå kan det være ubehag fra strået som kom ut av nesa?  Eller bør jeg ta han til vetrinær og få sjekket? Føler meg som en hysterisk hundeeier her jeg sitter, så hvor lenge skal jeg se an «harking» før jeg ringer dyrelege?🤣 Han har ingen problemer med pust, og harkingen kommer hvis han blir litt gira 
    • Ede er bra i magen igjen, etter en lang periode på kost bedre egnet for gris enn en hund. He doesn't seem to mind ^^ Jeg uttalte nylig at det som en periode har tedd seg som Sir Edeward nå har begynt gjenoppta mange uvaner han hadde som yngre. Kampen om kjøkkenbenken, motvilje mot utgangsstlling, vil ikke slippe leker på kommando. Han har begynt te seg valpete igjen, på alle måter.  When Dickhead Awakes var en boktittel jeg lekte med da jeg planla hundeholdet. Selv om han fortsatt sitter og tisser som en jente og spiser som en toåring, så blir nok de neste sidene i denne dagboken hetende nettopp det.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...