Gå til innhold
Hundesonen.no

En liten tur på jordet


Mirai

Recommended Posts

Skrevet

Jeg blir alltid i så godt humør av å se bilder av happy hunder og litt ekstra når digre Mona er med :rolleyes: Flotte bilder.

Skrevet

Ja, Siri ser stort sett ut som hun alltid har noe å gjøre :angry: Hvertfall når det finnes så morsomme ting som å løpe frem og tilbake å finne på!

Veldig artige bilder! Bridie og jeg vil veldig gjerne være med på et jorde engang! :whistle:

Du får si ifra om du tilfeldigvis befinner deg på et jorde i Vestfold engang :wub:

..ellers så er vi jo innimellom i Hamar, og det er vel ikke all verdens stykke fra deg?

Skrevet
Du får si ifra om du tilfeldigvis befinner deg på et jorde i Vestfold engang :wub:

..ellers så er vi jo innimellom i Hamar, og det er vel ikke all verdens stykke fra deg?

:whistle: Ja jeg pleier ofte å befinne meg HELT på jordet i Vestfold :P Men skal rope om jeg er i distriktet jeg. Ellers er det fritt frem til å rope når du skal til Hamar. Går ann å møte deg der da :angry:

Skrevet
:) Ja jeg pleier ofte å befinne meg HELT på jordet i Vestfold ;) Men skal rope om jeg er i distriktet jeg. Ellers er det fritt frem til å rope når du skal til Hamar. Går ann å møte deg der da ;)

Snakket nettopp med pappa i telefonen og han hintet til at det var jo VELDIG hyggelig når vi var der oppe på besøk :lol: Så skal se om vi har en helg om ikke så alt for lenge.. Har en bestemor som også trenger besøk.

Skrevet
Snakket nettopp med pappa i telefonen og han hintet til at det var jo VELDIG hyggelig når vi var der oppe på besøk :lol: Så skal se om vi har en helg om ikke så alt for lenge.. Har en bestemor som også trenger besøk.

Hyl på oss da!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Er det nødvendig? Altså om det er lurt å ha og å bruke på pels som ikke røyter? Om det funker bra?
    • Det var jo en himla krangel her om "etikette" for noen (mange) år siden. Mange sluttet å bruke forumet etter det, antageligvis fordi de "tapte". Ironisk nok forsvant de som vant også, så den diskusjonen var jo mye vits i 😛  Ellers er det vel som flere sier, andre arenaer og livssituasjoner har tatt over. Jeg kikker innom av og til. Blir forhåpentligvis valp i september   
    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...