Gå til innhold
Hundesonen.no

Sort skinnhalsbånd med "flettemønster"


Renate A

Recommended Posts

Skrevet

Har så lyst på sort skinn halsbånd med flettemønster på til Chicka, vet jeg har sett det på nettet, men er helt blank på HVOR..vet noen av dere?

Tror det var en av sidene med bruksutstyr, men ikke sikker... :lol:

Skrevet
Jeg har et sånt til Vesla, fra Gresshoppa. Jeg kjøpte det ikke på nett, så jeg er ikke sikker på hvilke nettbutikker som har de.

Rita, heter det visst:

http://web3.custompublish.com/getfile.php/...w.paratuspet.no

JA!! Akkurat det jeg har lyst på!!

De har Grasshoppa på dyrebutikken her, så skal høre om de kan bestille et til meg neste gang de bestiller varer, de er så greie sånn.

Takk for tips :P

Skrevet
JA! Akkurat det jeg har lyst på!

De har Grasshoppa på dyrebutikken her, så skal høre om de kan bestille et til meg neste gang de bestiller varer, de er så greie sånn.

Takk for tips :P

Jeg ringte og bestilte rett fra gresshoppa en gang, var helt uproblematisk. De var så imøtekommende og tok faktisk med seg halsbåndet til en utstilling like i nærheten helga etter for at jeg skulle slippe porto. :P

Guest Gråtass
Skrevet

Paratus har ihvertfall agenturet på Gresshoppa, fant ikke Rita der, men går ihvertfall an å høre med de.

LInk her

Jeg hadde det halsbåndet før, jeg syns de er superlekre, men mitt mistet "fletten" etter litt for mye bading med båndet på.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...