Gå til innhold
Hundesonen.no

Hjemmeside


Taz

Hva syns dere?  

13 stemmer

  1. 1.

    • Seriøst? Den var stygg
      1
    • Joda, grei nok den
      12


Recommended Posts

Skrevet

Nå har jeg også hjemmeside.. :)

Piczo bare. Men greit foreløpigt..

Må bare beklage siden med bilder av Diego, den er ikke ferdig.

Så det ser helt rotete ut, også mangler jeg mangen bilder.

(Er på den andre pc'en, som for tiden er fult i Virus)

Så har bare slengt inn noen bilder jeg hadde på denne pc'en.. :)

Også er skriften i Gjesteboka for stor, og Rasestandarden på

Chow Chow skal oppdateres..

Oisann, ble litt vel mye selvkritisering. Var jo ikke det, det skulle bli.. :D

http://www.piczo.com/life-and-death666?g=8448846&cr=1

Skrevet
jo' date=' synes den er fin, men den er kanskje litt for mørk... :oops:[/quote']

Hehe.. Vet.. Men digger rødt og svart sammen..

Men skal forandre på det. Når jeg får ny hjemmeside.. :)

Skrevet

Bortsett fra det de andre har bemerket og det du bemerket selv ser det bra ut, men du kan kanskje flytte linkene enda mer mot venstre lik at man ikke må flytte siden bortover for å se hva linkene heter?

Skrevet
Bortsett fra det de andre har bemerket og det du bemerket selv ser det bra ut, men  du kan kanskje flytte linkene enda mer mot venstre lik at man ikke må flytte siden bortover for å se hva linkene heter?

Mot venstre?

Skrevet
Jepp;) Altså nærmere bannerne :) men du trenger ikke da :) og forrsten er det nok å skrive: http://www.piczo.com/life-and-death666 i adressen :D

Nå føler jeg meg dum altså.. Forsto ikke hva du mente?

For når jeg er innpå siden, så ser jeg alt på siden uten å måtte "Scrolle".

Og ja, vet at jeg bare trenger å skrive det.. :D

Men jeg bare tok Copy, tenkte ikke på det.. Hehe

Skrevet

synns siden din var fin jeg! her ser jeg alle linkene, og teksten vises godt, men det kan jo ha noe med størrelsen på sjermen og gjøre dah. :) fin side! skal legge til linken din på siden min i kveld.

Skrevet
Bortsett fra det de andre har bemerket og det du bemerket selv ser det bra ut, men  du kan kanskje flytte linkene enda mer mot venstre lik at man ikke må flytte siden bortover for å se hva linkene heter?

Nå forstår ikke jeg heller hva du mener...? de ligger jo helt til venstre de... og ikke trenger jeg å flytte siden bortover...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
    • Hvilket navn er finest av Emmy, Lilly eller Sally?
    • Det er variasjon i egenskaper innad i rasen, men generelt vil jeg påstå at Hovawarten er mer samlet mentalt. De skal ha arbeids- og samarbeidslyst. Til forskjell fra mange av gjeterne kan de nok virke litt sta og egenrådige, men mitt inntrykk er at det veldig ofte er fører som ikke har knekt koden for å motivere til samarbeid med en hund som gjerne arbeider selvstendig. Det som gjør at jeg tror hoffen kan passe deg ut i fra din beskrivelse av ønsker er: - "atletiske og friske bruksschäfere der «mykere» egenskaper vektlegges" - Hoffen er en generelt frisk rase, med en funksjonell bygning. Det finnes dessuten et enormt helseregister hvor det er god oversikt over forskjellige sykdommer.  -  "Hunden som jeg ser etter er atletisk og lett, elsker å bruke nesen til f eks smeller, fungerer bra til lydighet, veldig lite skarp og ikke like mye drifter og «heithet» som hos de heftigste bruksschäfere, men ellers med forventede egenskaper av en schäferhund i en sunn kropp." - dette er for meg egentlig essensen av en hoffe. De er veldig alsidige uten å være ekstreme, og perfekte som aktive familiehunder med kapasitet for langt mer. De er atletiske og holdbare (noe variasjon i størrelse er det). Elsker å bruke nesa og trener gjerne lydighet. Den gjennomsnittlige hoffen har lite skarphet. De har (og skal ha) en del drifter, men de aller fleste er mer moderate enn de heftigste bruksschäferne. Det en skal være klar over, er at det er en vokter. De skal dog ikke vokte på alt og alle. Mine følger for eksempel gjerne med på det som skjer utendørs, men varsler kun i veldig spesielle tilfeller (hvis det plutselig står en ukjent hund på gårdsplassen eller om det er unormal aktivitet på natta). De reagerer for eksempel ikke om det banker på døra. Lager ikke lyd når jeg kommer hjem eller om noen de kjenner kommer inn uanmeldt når jeg ikke er hjemme. Vet ikke hvor du holder til, men send meg en PM om du har spørsmål og/eller eventuelt ønsker å møte en eller flere hoffer så skal jeg finne noen i nærheten av deg
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...