Gå til innhold
Hundesonen.no

Godbit bag


Recommended Posts

Skrevet

Jeg har tittet på godbit- holder/bag/veske (:lol:) lenge, men finner ingen som er bra nok...

jeg vil ha en som holder, og som er litt bred hempe på!

om noen vet om dette, hadde jeg satt veldig stor pris på om du hadde satt inn en link ellerno :)

Skrevet
Vi har en sånn, funker ganske bra :lol:

Den har jeg også, og er kjempefornøyd. Mista en i vinter, så jeg måtte kjøpe ny. Sier ganske mye, siden jeg er litt gnien.. :)

Skrevet

Jeg har en sånn 40 kr sak som jeg er mer enn fornøyd med.. skal se om jeg finner den noe sted her..

Tror jeg kjøpte min på Hundensnettbutikk engang, men den har de ikke lenger ser jeg...

*Dobbelpost, mod Nina*

Skrevet

Den fra Ruffwear er genial. Jeg bruker min hver bidige dag hele sommerhalvåret, og har gjort det nå i flere år. Men nå holder den ikke lenger, den har blitt ødelagt så nå må jeg vel bestille ny tenker jeg. Hempen ligner på hunter sin, men er i plastikk. I tillegg er det to "løkker" eller hva jeg skal kalle det, som man kan træ belte gjennom, hvis man vil. Den sitter veldig godt, stødig, og faller ikke av ved den minste bevegelse. Er enkel å åpne og lukke, og man slipper å fomle med klipps og snor og dritt. Hempen gjør at den sitter stødig, i forhold til en man bare klipser på beltehempen på buksen, som da vil henge og dingle hele tiden.

Det som er genialt med den, er at du kan klemme sammen åpningen, og slipper å snurpe. Den henger godt på buksa/shortsen, og har stor og god størrelse uten at den blir aaalt for stor og teit. I tillegg har den praktiske lommer på sidene, til lighter og poser og nøkler og sånt. Jeg vet ikke hva jeg skulle gjort uten den..

Edit: Hunter sin finnes i to str. Se på linken til hund som hobby, så ser du at man kan velge størrelse. Målene ser ikke jeg heller ved første øyekast.

Skrevet

Jeg er i alle fall veldig glad for at jeg har investert i en skikkelig en. Og mistet den har jeg gjort kun en gang, men da fant jeg den igjen etterpå. Den sitter veldig godt på buksen/shortsen, og hvis man har shorts med belte/knyting, kan man tre bagen innpå. Jeg hadde ikke hatt tålmodighet til å snurpe opp og igjen en sånn vanlig en.. :lol:

Skrevet

Trur nok det blir en fra Ruffwear :P menne, skal prøve å finne en som er litt billigere enn 239,- da! :P

sååååååå.... den kommer nok ikke ned postkassa SÅ fort nei! så det er bare å komme med flere forslag :P

okey da.. den kommer til å ramle i potkasse ganske fort..... :lol:

MEN, jeg lurte da på om noen hadde et Canis gavekort til overs....? ^^

*Dobbelpost, mod Nina - bruk redigeringsfunksjonen*

Skrevet
Trodde Canis var imot slike vesker til å ha godbiter i?

Det står i hvertfall om det i bøkene de selger.

Det er da litt merkelig at de selger slike vesker/bager?

de selger jo strupehalsbånd også...

Alt man kan tjene penger på vettu :lol:

Men dobbeltmoral? ja...

Skrevet
de selger jo strupehalsbånd også...

Alt man kan tjene penger på vettu :lol:

Men dobbeltmoral? ja...

Jeg trodde de hadde sluttet å selge strupehalsbånd? Jeg finner dem ikke der inne i alle fall.

Skrevet
Jeg har en fra Tropehagen Zoo til tredve spenn eller noe slikt. Funker kanon, og ikke noen krise om man mister den heller.
Jeg bruker også den, og er veldig fornøyd. Henger godt fast, har god plass, og koster bare 39,-.
Skrevet

den største grunnen til at jeg vil ha sånn veske sak er fordi jeg har ikke så store lommer på klærne mine^^ og jeg gidder ikke å kjøpe nye klær med store lommer når jeg kanskje vokser ut av klærne :blink:

Skrevet
Jeg bruker også den, og er veldig fornøyd. Henger godt fast, har god plass, og koster bare 39,-.

Jeg kjøpte denne også for en mnd siden og er fornøyd. Hempen er av plast og holder ikke en utolmodig leonberger,

som vil ha digg NO. Ho tok et godt tak i den og dro. he he he.

Men no bruker jeg belte på. Og jeg snurper den aldri igjen og opp. Hvorfor skal jeg det?

Funker helt fint.

Skrevet

Bruker den til tropehagen zoo eg også. fikk den av de en dag eg var innom.

Knall størrelse og har både hempe og kan feste den på belte. Super syns eg.:)

Skrevet
den største grunnen til at jeg vil ha sånn veske sak er fordi jeg har ikke så store lommer på klærne mine^^ og jeg gidder ikke å kjøpe nye klær med store lommer når jeg kanskje vokser ut av klærne :)

Okei, da tror jeg i alle fall ikke de små til 30 kr holder. Så store lommer har du sikkert fra før av, forskjellen blir bare at den nå kommer utenpå.. Nei, invester i en fra Ruff Wear! :lol:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er slett ikke alle som får katter og hunder til å gå sammen. Hva slags hunder har du, og hvor gamle er de? Vi måtte omplassere våre katter, da de og hunden aldri kom overens. Det beste er nok om de kan se hverandre, men ikke komme fysisk bort til hverandre. En kompostgrind er ikke mye til hjelp mot ivrige hunder hvis de er større enn en chihuahua.  Jeg har ikke noe erfaring med dette etter det første forsøket for 20 år siden, så jeg har dessverre ingen gode råd, utover å overhodet ikke la de være løse sammen.
    • Jeg har tatt kompostgrind på døra men hundene bare bryter den opp så det går ikke.
    • Jeg har hunder fra før av og har skaffet meg kattunger. Jeg har hatt kattungene på eget rom. Bytta tepper sånn at de skulle lukte hverandre. Latt hundene være i bånd. Dette funka bra i 2 måneder. Nå på den 3.måneden så har alt snudd. Hundene blir ville når kattungene kommer ut. De bjeffer. Jeg tør ikke å la de gå løs. De gjorde dette først og da var de rolige. Men nå hopper de og bjeffer og er mye mere på. Hva bør jeg gjøre nå? Jeg har gått gradvis frem men kattungene er redde og det er ikke greit.  Er det lurt å ta inn kattungene på ett eget rom ennå? Eller å slippe de løs sammen med løse hunder? Redd hundene blir mere ivrig når de har på bånd på. Og at forventningene da blir skyhøye hver gang de kommer ut. Hvis de var ute og løse sammen hele tiden hadde dem da synes det er mere kjedelig? Vil at de skal godta dem.  Jeg har sikkert gjort noe galt siden folk får jo hunder og katter til å gå sammen når de tar det gradvis. Det har jeg gjort også. Hva bør jeg gjøre nå?
    • Alder opp til 12 uker: Den viktigste sosialiseringsperioden, når valpene ennå ikke har utviklet noen uttalt frykt.
    • Det viktigste rådet når du skal velge mellom disse skolene, er å legge merke til hvor intensivt timeplanen er og de metodiske nyansene i oppførselskontrollen.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...