Gå til innhold
Hundesonen.no

Tregt og virker ikke


Recommended Posts

Skrevet

Er det bare hos meg Hundesonen ikke har virka over en lengre periode i kveld?

Nå virker det heldigvis, men det er jo tregt som bare fy, selv om det går fort inne på andre nettsteder... Er det bare hos meg Hundesonen er treigt i kveld?

Skrevet
Cuba: har det hengt seg opp med deg...? mange ganger samme innlegget... :) Det virker i dag, men er grusomt tregt..

Oi ja. :oops:

Det var ikke meningen. :oops: Utrolig tregt det går da.. :)

:)

Skrevet

Kan bare beklage de mange feil som er på siden i det sidste. Det virker som om siden ofte tar en pause og går ned.. Om det er pga det er blevet stort eller om det er min host som har problemer vet jeg ikke.

Men siden vi vil kunne give vores brukere det bedste, så skal vi skifte webhotel når den nye siden kommer. Så der ikke er problemer.

Skrevet
Ja, det har vært mye nede i det siste. Håper det ordner seg når det nye kommer :D

Ja, hvor har du vært i det siste!? :D

Skrevet

Ja, hvor har du vært i det siste!? ;)

Jeg har flytta og sånn.. På internat på den hundelinja vettu :D Og det er ikke internett på internatet ennå ;) Det er no dritt.. Men håper det blir snart da.. Akkurat nå har jeg valgfag data :D hihi :D Så jeg kommer nok ikke til å være her særlig mye før det blir nett på rommet, som jeg håper blir snart..

Koshli at du spurte forresten :P

Skrevet

Jeg har flytta og sånn.. På internat på den hundelinja vettu :D Og det er ikke internett på internatet ennå ;) Det er no dritt.. Men håper det blir snart da.. Akkurat nå har jeg valgfag data ;) hihi :D Så jeg kommer nok ikke til å være her særlig mye før det blir nett på rommet, som jeg håper blir snart..

Koshli at du spurte forresten ;)

Har savna deg vettu! ;)

Håper det blir fortgang i å få internett da :P

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det kan være mange grunner til at en hund ikke fungerer i hundemøter. Mye av grunnlaget legges i valpekassa, hvordan mor og søsken interagerer, og sosialisering med andre hunder i valpe- og unghundtiden. I tillegg kommer rasetypisk adferd og arvelighet. Avhengig av adferden til mor og hva slags sosialisering hunden har fått i ung alder så har hunden lært seg hvordan den skal eller kan oppføre seg rundt andre. Eller ikke lært det, forsåvidt. Det er aldri for sent å trene på sosialisering, men er viktig å lese språket til alle de involverte hundene og gå inn og avbryte adferd som ikke er greit. Hvis andre hunder sier fra og setter grenser uten at hun respekterer det er det ditt ansvar som eier å fjerne henne fra situasjonen. Om hun får fortsette lærer hun jo bare at det er greit å holde på slik.
    • Kan en hund ha null sosiale ferdigheter med andre hunder? Hun har konflikter med alle hunder hun møter. Akkurat som hun ikke skjønner at hun er for mye og ikke tar til seg til at andre hunder sier i fra til henne? Hun tar jo ikke hintet.
    • Det er nok ikke pga navnene du ikke har fått svar🙂I mange år nå har det vært fryktelig liten aktivitet på forumet her. Syntes alle navnene var fine jeg likte Lilly best. Masse lykke til med valp!!
    • Da får jeg prøve å se etter ett annet navn til den kommende valpen min da. Siden ingen av dem falt i smak. Har dere noen andre forslag på fine navn til tispe?
    • Hva gjør dere om 10-15 år? Kommer dere til å fortsette å ha ny hund da? Det er umulig å vite men hva tror dere? Hvor gamle er dere? Jeg selv aner ikke. Ser ingen liv utenom hund men nå har jeg hatt hund hele voksne liv. Men om jeg skal fortsette med hundetrening,kurs,utstilling vites ikke. Da må jeg ha noe annen hobby men jeg vet ikke hva. Hva tror dere dere skal?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...