Gå til innhold
Hundesonen.no

The Sims 3


TollerRetriver

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Svar 72
  • Created
  • Siste svar

Sims er gøy! Prøvde å spille sims "1" etter at jeg hadde spilt 2'ern en stund, og det var bare rart. Tror ikke spranget fra 2'ern til 3'ern kommer til å være så stort. Men jeg gleder meg! :)

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Det blir morsomt når 3'ern kommer ut, men som sagt så tror jeg ikke det blir så store forandringer.

Bruker nesten aldri juksekoder, da forsvinner jo på en måte meninga med spillet. Særlig med pengekoder.

Det er morsomt og gjøre det bra på jobben og slikt og kjene seg rik på jobb. Da er det jo ikke så gøy når du er

rik fra før og ikke kan oppdatere huset og slik fordi du har så mye fra før. :P

Er jeg geek eller? :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 1 month later...
Har lest det skal komme ut 19. feb.

Det er en torsdag, da er det nok riktig dato.

på cdon.com koster det 459.

(779 for collectors edition)

oki :)

Da er det egentlig ikke såå ille pris da, i forhold til at sims 2 kostet litt over 500 når jeg kjøpte det, og da hadde de hatt det en stund.. :D

eh.. collectors edition? :blush:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Tror det skal gå an her: http://cdon.no/spill/the_sims_3-897946 :x

Det skal i allefall jeg gjøre :happy:

EDIT: det fungerte ikke her i allefall <_<

EDIT: Joda, det funka alike vel det :x Det er bare jeg som er litt blind :x

Takker :P

Collectors edition inneholder noen ekstra ting. :x

(tror kanskje jeg er dum nok til å kjøpe det. :x )

Hva er det som er ekstra da? Er det verrd de ekstra pengene det koster syns dere? Kommer de ekstra tingene kanskje til å komme i en senere tillegspakke..? :P

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Hva er det som er ekstra da? Er det verrd de ekstra pengene det koster syns dere? Kommer de ekstra tingene kanskje til å komme i en senere tillegspakke..? :P

· The Sims 3 (PC-versjon)

· The Sims Plumbob USB Drive med matchende grønn karbinkrok

· En eksklusiv italiensk sportbil som kan brukes i spillet

· “Tips & Trix” guide

· The Sims 3 Plumbob-klistremerker

Er med. Vet ikke om jeg synes det er verdt de ekstra 300kr.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

· The Sims 3 (PC-versjon)

· The Sims Plumbob USB Drive med matchende grønn karbinkrok

· En eksklusiv italiensk sportbil som kan brukes i spillet

· “Tips & Trix” guide

· The Sims 3 Plumbob-klistremerker

Er med. Vet ikke om jeg synes det er verdt de ekstra 300kr.

Ok... Da må jeg vurdere om det er verdt det. Tips og trix guiden er vel grei å ha, men regner med at mange skriver dette på internett etter ei stund...

Lenke til kommentar
Del på andre sider

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Ehhhm..! Nå begynte jeg plutselig å bli litt usikker her.. Nå står det at det er "new shipping date" og at spillet kommer 2 eller 6 juni?!

på cdon.com, står det plutselig at utgivelses er 2009-06-11 :icon_confused:Link

Og på hjemmesiden dems, står det at det kommer ut 2 juni! Link

Noen som vet?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Med denne innstillingen kommer du til å få mange overraskelser i hundeholdet ditt i årene som kommer:) 
    • Tenker at du først og fremst må stikke fingeren i jorda å innse hva slags gener valpen din har. Alle disse tre rasene har grunnleggende mye jaktinstinkt. Alt beror seg ikke på at du er flink til å trene hunden din i valpestadiet. Om du har valp etter foreldredyr/linjer med mye stress og lite impulskontroll har du mildt sagt en jobb foran deg Jeg hadde aldri, ALDRI stolt på min amerikanske bulldog alene rundt små dyr eller katter. Det ville høyst sannsynlig blitt blodbad. Ikke fordi han var slem, ond eller dårlig trent. Men fordi han hadde ett voldsomt jaktinstinkt. Jo før du innser at det mest sannsynlig kan være tilfelle med din hund og, dess bedre er det. Tilrettelegg for minimalt med triggere for hunden din og å holde dyra skilt når du ikke hjemme eller kan følge godt med på interaksjonen mellom dem er mitt beste tips til deg. Pluss, trene på impulskontroll og konsentrasjon. Atferden på hunden din kommer garantert til å forandre seg når den går igjennom de forskjellige kjønnsmodningsfasene - kanskje spesielt dersom du har hannhund.  Fortsett å trene gjennom hele livet til hunden din så minimerer du sjansen for at noe går galt. 
    • Jeg meldte en bekymring til mattilsynet i sommer. Hadde masse bevis på at dyrene ikke hadde det bra, hadde samtaler på telefon, SMS, mailkorrespondanse med saksbehandler fra Mattilsynet, pluss jeg lagde egen googledisk-folder med bilder og videoer av forholdene som hun/de fra Mattilsynet hadde fri tilgang til. Jeg vet også at Mattilsynet var der i hvert fall en gang på befaring. Det endte i at eieren fortsatt har dyrene, noe jeg syntes er heeelt hårreisende.  Hundene hadde tak over hodet, tilgang til mat og vann - så da var det ikke skjellig grunn til omplassering. På tross av at de konstant sto ute, sloss så blodet sprutet og ikke ble møkka for... Nå har jeg flytta, men da jeg fortsatt bodde i området stod det to voksne pluss fire/fem valper i samme hundegård. Alle utenom den ene var forholdsvis store driv- og jakthunder på rundt 25/30 kilo. Tror også at Mattilsynet har sykt mye å gjøre, med lite ressurser til å gjennomføre alt, at de kun har mulighet til å befare bekymringer der dyr er døende eller har veldig, veldig kummerlige livsforhold. Det du beskriver er selvfølgelig helt ******, men trolig ikke nok til at Mattilsynet kommer til gjøre noe.. Dessverre.
    • Som jeg nevnte så er alle rasene i blandingen kjente for å ha sterkt jaktinstinkt. Noe av denne kunnskapen kommer for min del fra Linn som har hatt ambull i mange år, og vi kjenner begge både oppdrettere og aktive hundesportsfolk med alle disse rasene og er aktive i sine respektive raseklubber. Det betyr ikke at det er umulig, men definitivt en langt større utfordring enn om du hadde kjøpt en labrador eller en cocker spaniel. Og det synes jeg oppdretter burde visst om med en slik kombinasjon, men tiltroen min til oppdrettere som blander slike raser er heller ikke veldig stor.  Det er jo uansett bra om det går fint, og så lenge man er bevisst på hva slags hund man har så er det bedre.
    • Hvor har du det fra??? Mage hunder blir feilaktig kalt for kattedrepere, uten at det er noe hold i det. Ja, hundene våre, uansett rase, har jaktinstinkt i større eller mindre grad, men at ambull er så mye verre enn mange andre hunder, har jeg vanskelig for å tro.  Nå kan jeg uansett fortelle at det gjøres store fremskritt her i huset. Hunden har lært seg å sitte når kattene passerer, og han viser en mye lavere interesse for de nå enn i begynnelsen. Han kan fint ligge rolig i ene enden av sofaen og en av kattene ligger i den andre delen uten at de gjør noe stort nummer av hverandre. Så jeg syns vi er på rett vei 🙂
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...