Gå til innhold
Hundesonen.no

Noen som har sett Pus vandrende rundt i trondheim?


Kristiin

Recommended Posts

Skrevet

Noen som har sett Pus ?

Hann blir kaldt Pus, men Navnet hans er egenlig Panter .. Lyder begge deler.

Han er en ukastrert hannkatt på snart 5, Han er EKSTREMT kontakt søkende !

Så er det noen som sitter med en bortkommen pus i kroken, og lurer på hvem som eier den, så send meg en mail/PM.

Hann har vært bort over 2 månder !

PS: Hann har ikke på seg halsbånd, han er heler ikke merket på noen måte !

Dusør blir det også til de som finner pusen min på 200.-

Koser seg i senga mi .. :icon_redface:

Pusen min finner alltid en komfertabel stiling :)

Kom igjen, alle trøndere her inne ! Noen som har sett Panter?

Mailen min er [email protected]

Mvh Krstin

Skrevet

Dragvol, men jeg er redd hann har vandret nedover mot risvolan? eller moholdt?

Det er ikke så mye trafikk (faktisk svært lite) der vi bor så jeg håper hann holder seg unna bil veier .. :icon_redface:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Jeg har hunder som jeg napper hår i ørene på.  Bruker earpowder, det gjør det lettere å få tak i hårene og de slipper lettere.  Noen ganger når hårene sitter langt inne, bruker jeg veneklemme (arterieklemme) for å få de ut.  Dette får du i dyrebutikk. Håper dette kan hjelpe deg.  Hvis hunden stritter imot, må det bare trenes på, så går det fint.
    • En hundefrisør kan antageligvis hjelpe deg bedre enn en dyrlege, både med den faktiske jobben og opplæring om hvordan du gjør det selv. Har du ikke fått noe veiledning av oppdretter om tilvenning og trening på pelsstell? Hvis det er en rasehund så er det også mulig at raseklubben har klippekurs eller noen som kan hjelpe.
    • Har en ikke røykefri hund som jeg sliter med å nappe ørene på. Har sett at det er en slags saks man kan nappe det lettere på. Eller finnes det noe annet enn fingrene? Hunden jeg har stritter sånn i mot og jeg sliter virkelig siden hun er ekstremt hårsår. Jeg får ikke tak i pelsen der fordi hun vrir seg unna med kroppen og med hodet og alt. Og jeg kan ikke dra til dyrlegen hver eneste gang heller.
    • Det kommer jo an på om du ønsker å åpne og lukke port hver gang du skal kjøre inn og ut. Jeg ville nok hatt bil og kjøring utenfor gjerdet, for å unngå fare for påkjørsel av hunder.
    • Er det lurest å ha gjerde der man parkerer bilen også? Da må man ha port. Eller lurest å kun ha gjerde der man ikke kjører bil?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...