Gå til innhold
Hundesonen.no

Chow Chow


Taz

Recommended Posts

Skrevet

så søt han er! ja håper han får et bra hjem. hadde ville hatt han jeg og, men passer seg utrolig dårlig nå i grunn.

Skrevet

bamse!! :) vi bare kalte han det... så fint og se at såret nesten er grod! :D utrolig hvorglad du blir i en hund etter bare 3 døgn.... håper han finner et kjempegodt hjem! han fortjener det!

good luck boy..miss u!

Skrevet

ja han er no pen da, håper han får et godt hjem(skulle tatt han selv hadde jeg hatt plass til han). :wink:

første gangen jeg så bildet av han så fikk jeg en formening om at jeg hadde sett han før(for omplasering eller salg altså) men klarer bare ikke å finne ut hvor det var jeg så han(hvilket annonse makred) så det må jo ha vært en stund siden siden jeg ikke kan finne det igjen. :)

  • 2 weeks later...
Skrevet

FLOTT!!! :D nå ble jeg glad!! :P

Ja, eierene skulle bare vist at en hel jentegjeng rundt omi landet har diskutert om hunden :P

Skrevet
FLOTT!!! :) nå ble jeg glad!! :D

Ja, eierene skulle bare vist at en hel jentegjeng rundt omi landet har diskutert om hunden :D

Ja, og i ANDRE lande! Det er etterhånden en verdenskendt chow, den nye eier har fået. Så bra han har fået nyt hjem!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Men hvis hun spiser opp maten er det vel bare å enten gi henne mer, eller mer energirik mat? Høyenergifôr for jakthunder er for eksempel et godt alternativ.
    • Maten blir som oftest spist opp med en gang. Jeg har sett at hun spiser både tørr for og vom men hun spiser ikke nok siden hun fortsatt er undervektig. Skal bestille en time hos vetrinæren.
    • Mat fremme hele tiden er generelt en dårlig metode for småspiste hunder. Noen få, små måltider om dagen er bedre.  Antar du har testet med vårfôr og råfôr også.  Jeg ville nå uansett tatt en tur til dyrlegen og utelukket at det er noe galt, og få en profesjonell vurdering på om hunden er undervektig eller bare naturlig tynn.
    • De får mat til forskjellig tidspunkt. Hunden virker helt frisk og rask. Ellers hadde jeg tatt hun med til veterinæren alt. Når jeg gir henne godbiter vil hun alltid ha.  Hun er også lavere enn rasestandarden i mankehøyde og er ellers liten på alle områder.
    • Parasitter er det ikke da hun også lever med andre hunder og de er normalvektige. Ellers hadde de også blitt smitta. Hun får lik mat som de andre. Noen ganger er det mat fremme hele dagen mens andre dager blir det spist opp. Har ikke merka noen forskjell men gjør dette for at det skal være en forandring. Har prøvd flere for. Burde jeg da dra til dyrlegen for å sjekke stoffskifte?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...