Gå til innhold
Hundesonen.no

Solgt mitt første bilde


Yodel

Recommended Posts

Skrevet
Nja, ok da. Ingen penger, men produkt :)

Har iallefall fått noe igjen for et bilde :rolleyes:

Okei, da har de ikke endret seg på de siste 3 årene altså :) Sheltiekoppen der er med Jóga på :)

Skrevet
Hvordan "selger" dere bilder til zolos da? Bare sender dere blinkskuddet på mail til dem??

Det er sikkert mulig, men hun spurte meg på en utstilling om jeg kunne sende henne noen riktig gode bilder hun kanskje kunne bruke.

Skrevet

Herlig bilde! :wub:

Jeg skulle med glede gitt bort bilder til zolos, men jeg har jo en hund som ikke akkurat er verdens vakreste raserepresentant (om en skal dømme ut i fra standarden). Så det hadde kanskje ikke fungert?

Det hadde forsåvidt ikke skadet å prøve og sende inn.

Skrevet
Herlig bilde! :)

Jeg skulle med glede gitt bort bilder til zolos, men jeg har jo en hund som ikke akkurat er verdens vakreste raserepresentant (om en skal dømme ut i fra standarden). Så det hadde kanskje ikke fungert?

Det hadde forsåvidt ikke skadet å prøve og sende inn.

Søte og artige bilder blir vel også godt mottatt vil jeg tro.

Og eggevalpen er jo bare helt skjønn. Tror ikke de hadde brydd seg om han ikke passet til rasestandarden uansett :wub:

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Takk. Er ikke så flink i norsk.
    • Legitime = oppriktige/riktige i følge lover og regler.
    • Det finnes mange gode bøker og kurs om språk. Turid Rugaas har "På talefot med hunden" og "Bjeffing - språket som høres".  Dette er også en god jeg har i bokhylla www.dogwise.com/the-language-of-dogs-understanding-canine-body-language-and-other-communication-signals-dvd-set/ Hvis du bor på østlandet kan jeg på det varmeste anbefale språkkurset til Lundqvist hundeskole. Jeg har gått det to ganger og det er utrolig lærerikt. Det avhenger veldig av individene om de kan ordne opp selv eller ikke. Så lenge hundene oppfører seg ok mot hverandre og tar hverandres signaler så er det ok. Om det er stor forskjell i alder og adferd på dem så trenger de ofte litt hjelp for å fungere sammen. Jeg mener uansett at det er eierens ansvar å sørge for at alle hundene trives og har det greit, og ingen hunder skal være nødt til å sloss for plassen sin eller mistrives i flokken.
    • De som har flere hunder enn tre og som lever i flokk. Lar dere flokken ordne opp i alt selv? Eller tar dere helt styringa? Blir det værre da? Ønsker kun å lære mere om hundespråk.
    • Hva betyr legit? Betyr det at de er greie?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...