Gå til innhold
Hundesonen.no

Fantastisk sovestilling *lol*


Jeampi

Recommended Posts

Skrevet

Hehehe jeg sitter på dataen og surfer og så ser jeg bak på Pito og holder på å le meg ihjel..

Se bildene døm selv:

"zzzzz...Det er så deilig med alt blodet i hodet":

znork.jpg

ZzZzZzzz:

znork1.jpg

Skrevet

Hvor er hun skøn! :P For en herlig måde at sove på! Bare hun ikke ender med at dette ud af sengen, hun ser MEGET afslappet ud, ligner ikke engang en der ville opdage det hvis hun faldt ud. :):P

Skrevet

hehehe nei det er mange ganger hun ruller seg rundt og detter ned (eller rettere sagt hopper ned rett før hun detter) og ser på meg med et blikk som liksom sier "datt jeg ned fra månen??" :-o

Skrevet

Hi hi hi :):P:P:P Hvor cool har man da lov at være?! Eller rettere hvor søvnig, haha. Skulle gerne have set det. Hvor er hun tøff at hun lige klarer at hoppe i sidste sekundet. 8) 8)

Skrevet

Hihi :)

Så nydelig! Pito er kjempesøt.

Chessea harogså mange sinnsyke sovestillinger.. :-o Spesielt når hun sover med bena i spagaten.. :S

Skrevet

aiwa er litt rar hun også i bureti bilen så ligger hun på rygg å sover(vet ikke om hun gjør det når vi kjører, men hun gjør det når bilden står i ro).

Pito er no søt er hun :wink:

Skrevet

Tøff Pito er da.

Tror det er mange hunder som liker å sove slik. Ero gjør det også, men da står som regel framføttene rett ut.

Skrevet
aiwa er litt rar hun også i bureti bilen så ligger hun på rygg å sover(vet ikke om hun gjør det når vi kjører, men hun gjør det når bilden står i ro).

Pito er no søt er hun :wink:

Oi! Litt av en tilpasningsdyktig hund du har da! :) Pito har ikke tid til å sove i bilen når den står i ro for da må hun boffe litt på alle lydene ute :oops:

Men hun er veldig flink å kjøre bil ellers. Når vi kjrte til vormsund så kjørte vi 12 timer tilsammen. og det var ikke et KNYST fra verken henne eller amandus =D>

Skrevet
Tøff Pito er da.

Tror det er mange hunder som liker å sove slik. Ero gjør det også, men da står som regel framføttene rett ut.

hehehe ja Pito ligger også med frembeina rett og og bakbeina rett ut..så hun ligger så laaaaang hun er... :) Alle som ikke kjenner henne får helt skjokk når de ser det...."WOW! Går det AN at hunder ligger sånn!?!? :-o "

:P:P:P

Skrevet

hehehe ja Pito ligger også med frembeina rett og og bakbeina rett ut..så hun ligger så laaaaang hun er... :) Alle som ikke kjenner henne får helt skjokk når de ser det...."WOW! Går det AN at hunder ligger sånn!?!? :-o "

:P:P:P

:P Slik ligger Ero også, og da koser han seg skikkelig. Skjønner godt at folk lurer på om det går ant at hunder ligger slik, for det ser litt pussig ut.

Edit: Er blitt senior :P/

Skrevet

det er mange ganger hun har sklidd ned men hun klarer så snu seg rundt og på en måte hoppe ned før hun treffer bakken... :) Så bare ser hun på deg med DET morratrynet og ser ut som hun er falt ned fra månen :P

Skrevet

Herlige bikkjer :) Har ingen sånne bilder av Mona, men jeg skal ha kameraet i lomma nå de neste dagene og se om jeg kan snike meg innpå henne!

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • @Carro92 kan kanskje tipse om noen? Jeg kommer ikke på noen akkurat nå, men har jo møtt noen i tiden jeg var aktiv i hundesport, så mulig det dukker opp noen navn etterhvert.
    • Hei!  Noen som har erfaring med oppdrettere av Whippet på Østlandet som avler robuste og stødige valper? Som har mye (eller mest) fokus på mentalitet, gemytt og personlighet? (Som kanskje ikke bare lar deg velge den valpen du selv vil, men som prøver å matche personligheter?) Eller er ikke dette vanlig blant whippet?   Spør fordi vi er et hjem med barn, og ikke planlegger utstilling.    På forhånd takk for svar😊 
    • Det er nok en helt normal valp dere har. Det er mye arbeid og tålmodighet, og faser man må gjennom, rett og slett.
    • Vi har møttes ute å gått sammen på litt avstand før de har fått lov til å være løse og leke sammen. Han er ikke spesielt interessert i andre hunder. kan legge til at han er en hun med litt lite tegn. Går fra null til hundre. Han kan ligge å sove og Bergan våkner er det første han gjør å bite, og da voldsomt og ikke kose biting. Vi har ofte skjønt at dette er et tegn på at han må på do og prøver å ta han ut før dette skjer. Vi prøver også å få lagt han, avledet han før han blir overtrøtt, med noe varierende hell. Som sagt går han fra 0-100 når det først starter. vi har vært hos dyrlege og utelukket at det er noe galt. 
    • Når dere er med andre valper, har dere gått litt tur sammen først uten å hilse, eller bare sluppet de sammen for lek? Det er ofte litt voldsomt for dem, og bedre om de får bli vant til hverandre på trygg avstand og tid til å lese hverandre først, før de leker.  Ellers er det nok bare å være konsekvent og holde ut, siden tannfellingen knapt har startet.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...