Gå til innhold
Hundesonen.no

Fotokonkurranse uke 47-48


Peers

Recommended Posts

Skrevet

Ny periode med fotokonkurranse. Annen hver uke kommer det et nytt tema og det vil bli satt opp avstemning på forrige to ukers tema. Over jul vil vi ha en avstemning over alle vinnerbildene, og vinneren der vil bli premiert. Det er med andre ord medlemmene på forumet som kårer vinnerbildet.

  • Det er kun tillatt med et bilde per deltaker, og det må være du som har tatt bildet ditt
  • Maksstørrelse på bildet er 800x600px/600x800px, bilder større enn dette vil bli slettet fra konkurransen uten varsel
  • Utgangspunktet til bildet er temaet og det må ha noe med hund å gjøre, ut over det står dere fritt til å tolke temaet slik dere ønsker
  • Innleveringsfrist, søndag 2. desember kl 23.59
  • Bildet postes i denne tråden

Tema denne perioden: "Hund i fart"

Ved spørsmål - send meg pm eller lag tråd i tilbakemeldinger - post ikke annet enn bilder i denne tråden.

Lykke til!

Vinnere så langt:

Uke 35-36 - Hundegalskap

bitteliten med dette bildet

Uke 37-38 - Som plommen i egget

Hanne Marit med dette bildet

Uke 39-40 - Tatt av vinden

MrsPowers med dette bildet

Uke 41-42 - To må man være

Belgerpia med dette bildet.

Uke 43-44 - Det våte element

PsychoLynx med dette bildet.

  • Svar 50
  • Created
  • Siste svar

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Takk. Er ikke så flink i norsk.
    • Legitime = oppriktige/riktige i følge lover og regler.
    • Det finnes mange gode bøker og kurs om språk. Turid Rugaas har "På talefot med hunden" og "Bjeffing - språket som høres".  Dette er også en god jeg har i bokhylla www.dogwise.com/the-language-of-dogs-understanding-canine-body-language-and-other-communication-signals-dvd-set/ Hvis du bor på østlandet kan jeg på det varmeste anbefale språkkurset til Lundqvist hundeskole. Jeg har gått det to ganger og det er utrolig lærerikt. Det avhenger veldig av individene om de kan ordne opp selv eller ikke. Så lenge hundene oppfører seg ok mot hverandre og tar hverandres signaler så er det ok. Om det er stor forskjell i alder og adferd på dem så trenger de ofte litt hjelp for å fungere sammen. Jeg mener uansett at det er eierens ansvar å sørge for at alle hundene trives og har det greit, og ingen hunder skal være nødt til å sloss for plassen sin eller mistrives i flokken.
    • De som har flere hunder enn tre og som lever i flokk. Lar dere flokken ordne opp i alt selv? Eller tar dere helt styringa? Blir det værre da? Ønsker kun å lære mere om hundespråk.
    • Hva betyr legit? Betyr det at de er greie?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...