Gå til innhold
Hundesonen.no

Kjærlighetstråden?


Silje og Erika

Recommended Posts

Skrevet

Ganske ny på sonen, og skulle prøve å sitere et tidligere innlegg her.. Det gikk heller dårlig, så jeg får gjøre det på gamlemåte:

Støtter med dettel Andha85 om at det må være behov for en kjærlighetstråd her ja :) .

Og nei, vi er da slett ikke desperate! Hvem kan få seg til å tro noe slikt ? :rolleyes:

  • Svar 338
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Jeg er med!

Men, eh.. er jeg litt tett idag eller? "Jeger - fangstsamfunnet"? leter vi etter jegere liksom?

Skrevet
Jeg er med!

Men, eh.. er jeg litt tett idag eller? "Jeger - fangstsamfunnet"? leter vi etter jegere liksom?

Jeg slenger meg med jeg også, men lurte faktisk på det samme som deg..

Guest Christine
Skrevet
Det er jo sant da! (dere som lurer, bare sjekk Wall'en min på FB)

:)

*kremt*

Ja, for en kjærlighetstråd for alle!

Skrevet
Hmm...

Jeg har jegerprøve - er jeg da kvalifisert? :):P

Jøss, her kom første jegeren! Meneh... gutt eller jente? :P

Skrevet
Hmm..... ser du virkelig ikke det på den mannlige poten i bildet da? :)

Hehe.. vel, jeg har jo tross alt en mannlig pote i huset, men jeg er da vitterlig ingen mann for det om :P

Skrevet
Hehe.. vel, jeg har jo tross alt en mannlig pote i huset, men jeg er da vitterlig ingen mann for det om :P

Okay, tar poenget :) Kan bekrefte at jeg er mannlig jeger ja.

Skrevet
WEEEE! Han er MIN!

*ler*

lurer på hvem som er jeger og hvem som er bytte i denne tråden jeg :rolleyes:

Skrevet
Hehe - kan komme godt med at jeg kan løpe fort mener du? :cool:

Gode tider på 60 metern kommer nok godt med ja...

Skrevet
lurer på hvem som er jeger og hvem som er bytte i denne tråden jeg :rolleyes:

Hehe...dette burde du av alle ha full kontroll på, eller?

Hehe - kan komme godt med at jeg kan løpe fort mener du? :cool:

God kondis er alltid et pluss...Men seff, bare gjem deg bak Silje du.... :glare:

Gode tider på 60 metern kommer nok godt med ja...

*kremt* Frøken, nå må ikke du bli så "oppesen". Hadde du vært singel, så ville jo ingen vært trygg.. Dvs, er ikke det litt ståa nå også ?

baaaahahahaha

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
    • Har ofte erfaring med at de jeg spør på utstillinger eller andre stevner bare roser hunderaser helt og forteller kun det positive. De jeg snakka med på messen var kun positive til rasen.
    • Jeg har møtt noen fine individer, men ikke nok til at jeg tenker at rasen er en fin og god brukshund. Alt for mye merkelig mentalitet ute å går, og allergi og hd
    • Hunder lever fint med tre ben, jeg ser ikke at en amputert tå vil utgjøre store problemer for en såppas sprek rase. Hvis hunden ellers er frisk og sprek ville jeg gjort det, selv om den er godt voksen. 
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...