Gå til innhold
Hundesonen.no

Trening i Frognerparken?


-Vilde-

Recommended Posts

Skrevet

Hei hei!

Det var en fellestrening i Frognerparken for ikke lenge siden og det så så gøy ut :blink: Så kanskje vi kunne ha enda en sånn trening? Trene litt lydighet og kanskje litt agility på banen?

Noen som bli med? :blink:

  • Svar 75
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Jeg blir med vettu :blink: Men er ingen pinner på ag banen nesten så er ikke noen vits i å trene der :blink: Jeg synes ikke det var så morro som før iallefall..

Skrevet
Jeg blir med vettu :blink: Men er ingen pinner på ag banen nesten så er ikke noen vits i å trene der :blink: Jeg synes ikke det var så morro som før iallefall..

Joda det er pinner! Det var så mye hærverk der at de låste inn alle pinnene i en kiste som står på siden og du må være medlem for da får du nøkkelen :P

Hvilke dager passer her?

Skrevet
Joda det er pinner! Det var så mye hærverk der at de låste inn alle pinnene i en kiste som står på siden og du må være medlem for da får du nøkkelen :blink:

Hvilke dager passer her?

åjaa, har med sånn lapp hjem som jeg skal betale etterpå :blink: Men får alle medlemmer en nøkkel? *skyndemegåbetale*

Skrevet
åjaa, har med sånn lapp hjem som jeg skal betale etterpå :blink: Men får alle medlemmer en nøkkel? *skyndemegåbetale*

Jeg betalte for ikke så lenge siden og nøkkelen kom egentlig ganske fort :blink:

Passer det for noen nå til helgen?

Skrevet

Vet ikke med de andre her. Men jeg foreslo den førstkommende helgen. Men jeg kan helt fint neste også :blink:

EDIT: det virker somk flest kan neste helg? Skal vi ta det da?

Skrevet

Jeg vil også være med:) Passer fint for meg førstkommende lørdag. Men om det er få som kan da blir jeg med neste helg.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...