Gå til innhold
Hundesonen.no

Trening i Frognerparken?


-Vilde-

Recommended Posts

Skrevet

Hei hei!

Det var en fellestrening i Frognerparken for ikke lenge siden og det så så gøy ut :blink: Så kanskje vi kunne ha enda en sånn trening? Trene litt lydighet og kanskje litt agility på banen?

Noen som bli med? :blink:

  • Svar 75
  • Created
  • Siste svar
Skrevet

Jeg blir med vettu :blink: Men er ingen pinner på ag banen nesten så er ikke noen vits i å trene der :blink: Jeg synes ikke det var så morro som før iallefall..

Skrevet
Jeg blir med vettu :blink: Men er ingen pinner på ag banen nesten så er ikke noen vits i å trene der :blink: Jeg synes ikke det var så morro som før iallefall..

Joda det er pinner! Det var så mye hærverk der at de låste inn alle pinnene i en kiste som står på siden og du må være medlem for da får du nøkkelen :P

Hvilke dager passer her?

Skrevet
Joda det er pinner! Det var så mye hærverk der at de låste inn alle pinnene i en kiste som står på siden og du må være medlem for da får du nøkkelen :blink:

Hvilke dager passer her?

åjaa, har med sånn lapp hjem som jeg skal betale etterpå :blink: Men får alle medlemmer en nøkkel? *skyndemegåbetale*

Skrevet
åjaa, har med sånn lapp hjem som jeg skal betale etterpå :blink: Men får alle medlemmer en nøkkel? *skyndemegåbetale*

Jeg betalte for ikke så lenge siden og nøkkelen kom egentlig ganske fort :blink:

Passer det for noen nå til helgen?

Skrevet

Vet ikke med de andre her. Men jeg foreslo den førstkommende helgen. Men jeg kan helt fint neste også :blink:

EDIT: det virker somk flest kan neste helg? Skal vi ta det da?

Skrevet

Jeg vil også være med:) Passer fint for meg førstkommende lørdag. Men om det er få som kan da blir jeg med neste helg.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Dyrebutikker har som regel dette.  Ville begynt med ørepudderet.  Hvis du har en smal pinsett, kan du bruke det istedenfor veneklemme.
    • Er det det samme hvor jeg kjøper sånn tang? Ja hvis det hjelper så er det verdt det men var redd å kjøpe enda en ting som ikke blir brukt. Hehe😉
    • Ja mente røytefri hund.
    • Dette har funket i alle år for meg og mine hunder.  Det er spesielt viktig for røytefrie hunder, der pelsen er mye finere og glattere enn andre pelstyper.  Ørepulveret gjør at hårene i ørene blir "trå" så det blir lett å få tak i dem og alle mine (har og har hatt mange) godtar dette. Det er viktig å få tak i de innerste hårene ellers kan det bli klumpete og da er det vanskelig og tar tid å få ut. Det er aldri feil å bruke hjelpemidler som er helt ufarlig og gjør jobben lettere.  Mindre plagsomt for hunden.
    • Det er vel nyttig uansett hva slags pels hunden har vil jeg tro. Du skrev i startinnlegget at du har en "ikke røytefri hund"? Mente du omvendt? Det er jo stor variasjon i pelstype på hunder som ikke røyter også, men uansett må jo ørene nappes.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...