puddellover Skrevet 22. September 2007 Rapporter Skrevet 22. September 2007 Her Advarsel! Sterkt bilde!
Ricco Skrevet 22. September 2007 Rapporter Skrevet 22. September 2007 Det såg ille ut! Lurer på hva som rører seg i hodet på folk som finner på sånt.. Stakkars pusen.
Mud Skrevet 22. September 2007 Rapporter Skrevet 22. September 2007 Jeg har ikke lyst til å se på linken (blir så forbannet av slike bilder og jeg orker ikke få dagen min ødelagt av idioter..ignorance is bliss), men kan noen fortelle meg hvor det skjedde?
Ricco Skrevet 22. September 2007 Rapporter Skrevet 22. September 2007 Det var i Manchester , og katten heiter Solskjaer.
Mud Skrevet 22. September 2007 Rapporter Skrevet 22. September 2007 Det var i Manchester , og katten heiter Solskjaer. Ok..da var det ingen gærninger i nabolaget her *phuh*
Aina&Kaizer Skrevet 22. September 2007 Rapporter Skrevet 22. September 2007 Stakkars! For en syk og ondskapsfull ting å gjøre. Men det var en nydelig katt da, bortsett fra såret.
MinnieMus Skrevet 8. Desember 2007 Rapporter Skrevet 8. Desember 2007 Dette var jo helt grusomt Kan nesten ikke fatte at det er mulig, men har desverre hørt om mange liknende saker der folk har gjort forferdelige ting mot katter- foreksempel tømt på lightervæske og tent på, eller klippet av ører. Heldigvis finnes det dyrevernlover, slik at folk som blir tatt kan bli straffet. Men for å være helt ærlig så tror jeg det blir vanskelig å finne igjen den som angrep stakkars Solskjaer... Det eneste som trøster meg litt er at Solskjaer har en familie som gir ham kjærlighet og at han har fått behandling hos dyrlege.
Maria Louise Skrevet 25. Desember 2007 Rapporter Skrevet 25. Desember 2007 Er folk helt sinnsyke!? Stakkars katter! hvorfor skjer sånne ting nesten alltid med katter ? Katter blir slått, sparket ihæl, kasetet osv osv.. jaa. alt:O! det er ille Syntes man skal sette en stopper for det, men det er jo vanskelig. jaja, sinnsyke folk.
siljestokka Skrevet 19. Januar 2008 Rapporter Skrevet 19. Januar 2008 Er folk helt sinnsyke!? Stakkars katter! hvorfor skjer sånne ting nesten alltid med katter ? Katter blir slått, sparket ihæl, kasetet osv osv.. jaa. alt:O! det er ille Syntes man skal sette en stopper for det, men det er jo vanskelig. jaja, sinnsyke folk. Grunnen til at det er som oftest katter, må være for di går løse rundt omkring. Veldig lett "bytte" for en gjeng med tullinger, som synes at sånt er tøft. Hundene har jo opprinelig båndtvang, slik at andre folk må inn på andres eiendommer visst de får lyst til å plage andre dyr. Stakkars, stakkars pusekatt :closedeyes:
Recommended Posts
Arkivert
Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar