Gå til innhold
Hundesonen.no

Recommended Posts

  • Svar 184
  • Created
  • Siste svar

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Åååh! Trodde jeg skulle kjede meg, men måtte faktisk se hele greia .

Hadde det vært en idé om folk kunne beskrive innholdet i YouTube-lenkene de legger inn? Ikke alt som er like interessant for alle, og kanskje unngår man at noen poster samme link på den måten (ikke al

Kult laga!

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
Skrevet

Hadde det vært en idé om folk kunne beskrive innholdet i YouTube-lenkene de legger inn? Ikke alt som er like interessant for alle, og kanskje unngår man at noen poster samme link på den måten (ikke alltid man har tid til å gå gjennom alle postene).

Uansett, denne falt jeg for - en liten italiensk mynde som har funnet sin egen måte å takle vinteren på:

Utrolige akrobater, disse italienerne. Kjente en som gikk på samme måte når hun tisset...

  • Like 1
Skrevet

Det er sikkert en fin måte å trene bryst- og ryggmusklene på, i alle fall! Hehe, ser jo litt merkelig ut da, og det er nok ikke så veldig mange andre raser enn den italienske mynden som får til å gjøre sånt...

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Skrevet

Den første virker jo hunden nesten helt dust xD Prøve å stjele sitt eget bein xS Også angripe foten sin x) Hehe.

Den andre har jeg sett på tv .. Egentlig en trist reklame.. Først synd på Sesar så synd på den terven eller hva det nå en er..

  • 2 weeks later...
Skrevet

Visste ikke det var noen egen youtube tråd. Sikkert en eller annen modertor som kan flyte tråden. Er det forresten noen som vet om det er noen handling i Lassi utenom kamp mot puma og at en eller annen 10 årig gutt skal reddes ut av en hule?? :D

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive



  • Nye innlegg

    • Hei. Tispa har nå en jursvult også må fjerne livmor for så minske risikoen for at det blir mer senere tid samt svulsten så klart. Ho hatt innbilt svangerskap og er 10år også 2 måneder så og si akkurat når operasjonen skjer nå pluss veldig sprek for alderen sin. Jeg lurer kun på råd også tips for så gjøre alt best mulig for tispen etter operasjon da jeg også har en valp på 4 mnd og vil gjøre ting best mulig for begge parter. Vurderer la vennen min passe valpen hos seg med 2 andre hunder så får valpen sosiale med andre hunder også får tispen fred fra valpen i kritiske perioden så litt spørsmålet blir dermed hvor lenge bør jeg holde valpen hos vennen min for at tispen skal få ro? Og hvordan bør jeg gjøre gode plasser for tispen som ikke er vært mye i bur før slik at ho får slappet av tiden etter operasjon? 
    • Det kommer an på vekten til hunden, ikke alderen. Men det gir mening, Acana er mer rent kjøtt og mer energieffektivt så hunden får mer næring ut av mindre mengde.
    • Hvor mange gram skal valp på 4 mnd ha på acana? Får ikke 120g til å stemme når han skal ha 160g på andre merker? Vi holder på å bytte fra monster til acana. 
    • Det er veldig vanskelig å si hva som er "bedre" uten å vite hvordan forutsetningene ser ut. Hvis det er hjelp til rasevalg du vil ha så er det kanskje greit å lage en egen tråd til det med informasjon om hvilken erfaring du har med hund, hvordan hverdagen din ser ut, hvor mye aktivitet vil hunden få, har du planer om noe målrettet aktivitet/sport osv. Hvilke kriterier har du mtp. lyd, pelsstell, støvsuging, størrelse på hunden?  Med denne informasjonen er det lettere å gi råd om en rase som kan passe til ditt potensielle hundehold. Det er helt sikkert flere raser som kan passe kriteriene, og mange som ikke gjør det. 
    • Svarer dere begge to her. Ser at dette kanskje er en god grunn til å vurderer andre raser. Kanskje Aussie eller Collie er bedre?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...