Gå til innhold
Hundesonen.no

-Godbiter


ellish

Recommended Posts

Skrevet

Abby bruker utrolig god tid på å tygge! Selv om jeg deler en frolic opp i 6 biter tar det tja? 3-4 minutter før den er nede. Derfor går det i leverpostei her! Men jeg vil jo variere dette litt. Så jeg lurte på om dere vet om noen godbiter som går litt lett ned?

Skrevet

Ost på tube, smårettbacon (delt i to kanskje), små skinkebiter (kommer kanskje i samme type pakke som smårettbacon om jeg ikke husker feil) eller annet som går an å dele opp i bittesmå biter.

Skrevet
Ost på tube, smårettbacon (delt i to kanskje), små skinkebiter (kommer kanskje i samme type pakke som smårettbacon om jeg ikke husker feil) eller annet som går an å dele opp i bittesmå biter.

Har smårettsbacon. Den går ned etter ca. ett minutt tygging! :P Kanskje jeg skal kutt opp den i enda mindre biter! Takk for gode råd folkens! Skal ta meg en tur på butikken i morgen jeg tror jeg! :)

Skrevet

Emma er også sånn. Her går det i pølser i alle slags former og fasonger, ost, skinke, kylling, kjøttdeig... Og alt i pitte små biter. Det er så slitsomt å stå å skjære opp! Men må man så må man. :)

Skrevet
Leverpostei på tube. Det er jo ikke noe som må tygges...

Det er bare det jeg gir henne. :P

Takk alle sammen! :)

Skrevet
kanskje traning bites fra olivers petfood? de kan bli veeldig små:o

Ja de syns jeg er bra. Må bare knekke dem opp litt. Har tenkt å kjøpe dem, har prøvd dem på Blondie hos en vennine og hun likte dem veldig godt også luktet dem godt også.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Du har ingen som vil passe hundene litt? Om du har en hund hjemme (lederen, om en av dem tydelig er det) og de andre ute, så er det antakelig mye lettere å få til, over tid. Det hender folk tilbyr gratis hundepass på Finn, bare fordi de elsker hunder, men ikke har lyst til å forplikte seg på fulltid. Om du ikke finner en annonse, så lag en. Sjansen for napp fra dyrevenner som ikke kan ha dyr selv er høy.  Jeg anskaffet en hund nr 2 fordi den første ikke var interessert i sønnen min, og han var så såret av alle avvisningene, han måtte få sin "egen" i en alder av fire år. "Itte'no problem," tenkte jeg, som hadde sett andre med flere hunder. Eldste hundens umiddelbare respons på det nusselige lille nøstet av samme art var aggressiv knurring. Hadde heldigvis en god hundepasser som hunden kjente og trivdes hos, som tillot oss en smooth tilvenningsperiode med passende mengder samvær og alenetid, og innen noen uker hadde eldste adoptert den yngre som sin egen. Den fikk henge fra ørene og jage ham bort fra matskålen sin, og han hadde ikke hjerte til å nekte den noe. Han hadde en grenseløs kjærlighet til den nye lille vennen sin. ..etter en stund, men det startet altså med høy nakkebust, stiv hale og et virkelig aggressivt knurr, og kunne potensielt blitt stygt om vi ikke hadde kunnet pæmpre den eldste med masse one on one time, favorittaktivitene hans og koblet den lille med noe positivt. Jeg antar du har servert hundene det beste de vet som belønning for ethvert tilløp til ro og avslapning ifbm kattene? 
    • Det bør nok helst foregå i et annet rom, om ikke utenfor huset eller ihvertfall på god avstand. Om du gjør det rett foran de andre hundene i bur så er du like langt.
    • Jeg har forresten prøvd å ha en kattunge i litt lukka kattebur. Ikke sånt hundebur med gitter. Men så at kattungen da ble stressa når hunden gikk på utsiden. Men skal prøve flere ganger.
    • Takk. Ja har prøvd med en hund avgangen. Men da blir det konsert ved siden av på de andre hundene. Men prøvd flere ganger. Har dog ikke prøvd å ha kattungene i bur med hund løse. Men er redd kattungene da blir utrygge hvis de ikke kan klatre høyt eller gjemme seg. Og at hunden da skal bjeffe på kattungene utenfra.
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...