Gå til innhold
Hundesonen.no

Missy elithund!


Fanny

Recommended Posts

Skrevet

Vi var också på tur till Sverige igår och tävlade i lydnadsklass III. Missy var inte alls i toppform, hon kändes nästan inte frisk, men vi startade ändå och visste att vi faktiskt kan våra grejer. Hon höll inte ihop helt till slutet och fick en 8:a på vittringsapporteringen och en 5:a på fjärrdirigeringen, resten var helt okej.

Vi fick 275 poäng och vann klassen. Eliten nästa!

Film kommer här: http://www.twiggy.se/movies/070512-1.wmv

Skrevet
Gratulerer nok engang :) Fine lille Elitemusen :)

Men jeg får ikke linken til å virke...

Ta det lugnt, jag jobbar fortfarande med att få upp den... Anslutningen dör då och då.

Skrevet
Ta det lugnt, jag jobbar fortfarande med att få upp den... Anslutningen dör då och då.

*sukk* får ta meg av mine egne hunder litt jeg da, så kanskje den er oppe å går når jeg prøver igjen senere :)

Skrevet

Gratulerer så mye, Fanny! :) Dere er råflinke. Håper vi får se masse til dere i ringen framover da.

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Det viktige her er ikke ditt hjerte, for det skinner igjennom. Tror rasen du velger er viktig. Det er viktig å velge rett hund til jobben, og omvendt. Jobben kan være lange turer, sofakos, eller totalt kaos. Jeg fikk en portugisisk vann hund som valp. Gleden var stor, helt til den gikk nesten berserk ved 7 måneders alder. Hørte ikke etter lenger, dro i båndet, spiste alt, inkludert steiner og pinner. Det er tross alt forskjell på og tygge å spise pinner. Nå, etter at jeg leste meg opp og fulgte rådende, så jeg problemet i et annet lys, og fikk en god respons hos hunden.  
    • Ja, valpeshow har vel "alltid" vært uoffisielt. Om det er flere enn for to år siden, kanskje klubbene begynner å komme seg igjen etter pandemien?
    • Det er ikke så mange store uoffisielle utstillinger.  Det er mange uoff. Valpeshow hvor junior og veteraner også kan delta. Disse blir  ikke registrert noen steder og det deles ikke ut cert. Har ingenting med mange uregistrerte hunder å gjøre. 
    • Hvor finner du uoffisielle utstillinger? Jeg antar det kan ha noe med mengden uregistrerte hunder å gjøre, uten at jeg vet noe mer om det.
    • Hvorfor er det så mange uoffisielle utstillinger nå enn for ca to år siden? Gjelder ingenting når det er uoffisielt? Blir det det samme som valpeshow da for voksne hunder?
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...