Gå til innhold
Hundesonen.no

Valpeshow i Trondheim og omegn


starlight

Recommended Posts

Skrevet

Er det noen som vet av flere valpeshow i Trondheim og omegn framover? Etter det på Bratsberg i helga, vet vi ikke av noen flere.. Skulle vært på flere :unsure:

Guest Christine
Skrevet

Er jo alltids hundefestivale og Steinkjerutstillinga da, men et er jo ikke før i Aug/sept..

Følg med i avisa fremover da, kanskje et dukker opp en annonse en dag.. :yes:

Skrevet
Er jo alltids hundefestivale og Steinkjerutstillinga da, men et er jo ikke før i Aug/sept..

Følg med i avisa fremover da, kanskje et dukker opp en annonse en dag.. :)

Har valp bare til 13.juli :yes:

Skrevet
Er det valper på Oppdal 16.-17. juni også, eller er det bare voksne?

Samma lurer jeg på. Sendte de mail og spurte, men har ikke fått svar ennå!

Skrevet

Trur det er valpeshow på oppdal ja. Følg med i annonsesidene til adresseavisen under dyr, for og utstyr. Der annonseres ofte valpeshow :yes:

EDIT: Sjekket NKK og der sto det ikke noe om valpeshow på oppdal, hverken lørdag eller søndag.

Skrevet

Det er både lørdag og søndag på Oppdal, men de må meldes på til forskjellige klubber. Oppdal HK søndag og Surnadal og Rindal HK lørdag.

Freya stilles for første gang som voksen på samme sted og får bare håpe at disse dommerne liker henne like godt som valpedommeren i fjor :yes:

Guest Christine
Skrevet

Gauldal hundeklubb arrangerer valpeshow i Juli iallefall! :)

Guest Christine
Skrevet
når i juli, vet du det?

Noe med den 20, tror jeg det var. Står i hundesport nummer 4!

Skrevet

Nyttig tråd. Hittil er det bare på Oppdal og steinkjerutstillingen, samt hundefestivalen i august jeg har fått med meg. Decoy skal muligens debutere på Oppdal :) Hadde vært nyttig med flere valpeshow i området for treningens sin del (og da tenker jeg egentlig mest på eierne :) )

Skrevet
Noe med den 20, tror jeg det var. Står i hundesport nummer 4!

hmm, jeg må være blind. Har ikke sett det. Men har uansett junior etter 13.juli:)

Skrevet
Skal visst være valpeshow for alle raser 12.mai på Levanger også:)

Typisk det... Annonsen kom i avisa noen dager etter at jeg hadde sagt ja til å dømme Barn&hund under Hundens dag på Steinkjer 12. mai. Ser ut som det blir snaut med valpeshow på lille frøkna...

Har meldt på 3 valpeshow under Japanspesialen i pinsa, så vi får en tøff debut...

Arkivert

Dette emnet er nå arkivert og stengt for flere svar

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive


  • Nye innlegg

    • Zelda vokser som ugress, dessverre i så stor grad at hun har litt problemer med muskulære spenninger (håper iallefall det er alt det er), men vi koser oss masse og hun utvikler seg fint tross alt og litt enkel behandling holder ting i sjakk. Gleder meg dog til hun ser litt penere og mer balansert ut, så fort fronten tar igjen bakparten så skyter bakparten fart igjen og vokser 5 cm "over natten".  Og håper hun ikke blir alt for stor. 🙈 Håper på mange fine valpevennlige turer ila høsten,  har så smått begynt å trene litt, lærer utrolig fort, men merker godt at det ikke er en rase som er avlet for bruk lenger. Iallefall ikke særlig målrettet. Men det bor en del i henne så tipper det blir en gøyal hund å trene på sikt når man bare får kanalisert det litt bedre.   
    • Det er hundrevis av hunderaser, så det er litt av en jobb å liste alle. I prinsippet er kanskje myndene de mest krevende fordi de er selvstendige, egenrådige og har høyt jaktinstinkt. Men det er også individuelt.
    • Hvilke hunderaser er vanskeligst å ha løse utenom båndtvangen? Sikkert de med mye jakt. Men hvilke?
    • WOW!! Grattis😍🥳 Superbra jobba!!
    • Gratulerer så mye. 👏🤩
  • Nylig opprettede emner

×
×
  • Opprett ny...